Nowy Rok z hotelem Park Inn w Krakowie

Nastrojowa Wigilia przy świecach, specjalne menu i wyjątkowa atmosfera świątecznego wieczoru. A kilka dni później szampańska zabawa z widokiem na Wawel. Otwarty w tym roku hotel Park Inn Kraków zaprasza na pierwsze wspólne Święta i Sylwestra.


Krakowski hotel Park Inn to pierwszy hotel tej marki w Polsce. Otwarty od kwietnia tego roku, zachwyca oryginalnym designem, komfortowymi warunkami i świetną obsługą. Coraz częściej mówi się również o hotelowej, jedynej w naszym kraju, restauracji RBG Bar&Grill, gdzie tradycyjna formuła a’la carte została zastąpiona serwowanymi przez cały dzień zdrowymi i przyrządzanymi z najlepszych składników daniami.


Do RBG Bar&Grill i do krakowskiego Park Inn warto udać się przez cały rok, a w okresie świątecznym i sylwestrowym szczególnie. To pierwsza Wigilia i Sylwester, jakie obsługa hotelu spędzi wspólnie z mieszkańcami Krakowa. I trzeba przyznać, że przygotowali się na to wydarzenie wyśmienicie!


Świąteczne menu restauracji zostało utworzone z myślą o zorganizowanych grupach i o rodzinnych spotkaniach. Obejmuje kilka zestawów trzy lub czterodaniowej kolacji, przygotowanej w oparciu o tradycyjne, wigilijne przepisy. I tak na stołach RBG Bar&Grill zagości na pewno przyrządzony na wiele sposobów karp, zupa z suszonych podgrzybków z kładzionymi kluskami lub barszcz czerwony z uszkami, duszonapierś kaczki w sosie żurawinowym, smażone pierożki z kapustą i grzybami, a na deser piernik z porzeczką lub świąteczny makowiec. Gorącym potrawom towarzyszyć będzie zimny bufet, ze smakowitymi przekąskami i dużą ilością świeżych sałatek. Wigilijnych gości restauracja przywita aromatycznym winem grzanym z migdałami.


Równie obiecująco zapowiada siępierwszy Sylwester z Park Inn, z pięknym widokiem na Wawel. Różnorodne menu oraz świetna muzyka, wybrana specjalnie przez zaproszonego DJ’a, pozwolą spędzić tę wyjątkową nocw radosny i przyjemny sposób. W ofercie sylwestrowej Park Inn znajduje się pięciodaniowa kolacja, zimny bufet, napoje bezalkoholowe bez ograniczeń, wyśmienite wino do kolacji oraz kieliszek wina musującego o północy.


Szczegółowa informacja oraz rezerwacja Sylwestra w hotelu Park Inn dostępna jest pod numerem telefonu +4812 3755555 oraz za pośrednictwem pocztyelektronicznej: reservations.krakow@rezidorparkinn.com i info.krakow@rezidorparkinn.com.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *