Stawki HRS dla firm dostępne za pomocą urządzeń BlackBerry

Oszczędność czasu i pieniędzy w podróży

Za pomocą aplikacji HRS dla urządzeń BlackBerry podróżujący klienci korporacyjni mają teraz mobilny dostęp nie tylko do 250 000 hoteli na całym świecie, ale również do ustalonych z HRS warunków dla firm. Jednocześnie korzystają również mobilnie ze specjalnych stawek HRS dla firm umożliwiających oszczędności cenowe nawet do 30%. Firma z Kolonii jako jedyny na świecie portal hotelowy oferuje tę wyjątkową usługę przynoszącą dodatkowe korzyści szczególnie często podróżującym pracownikom terenowym i przedstawicielom handlowym. Aplikacja dostępna jest w sumie w dziewięciu językach.


Aby uzyskać dostęp do stawek firmowych za pomocą urządzenia Blackberry, użytkownik otwiera w przeglądarce telefonu stronę http://blackberry.hrs.com i — bezpłatnie — pobiera najnowszą wersję aplikacji na urządzenie. Aplikacja jest jak zwykle prosta w użyciu, co umożliwia szybką obsługę. Jednorazowe wprowadzenie numeru klienta HRS powoduje otwarcie obszaru dla klientów korporacyjnych. W tym miejscu użytkownicy mogą uzyskać dostęp do indywidualnych stawek firmowych odpowiednio oznaczonych na liście hoteli, jak również do stawek HRS dla firm oferowanych przez około 15 000 partnerów hotelowych wyłącznie zarejestrowanym klientom korporacyjnym.


Podróżujący klienci mogą za pomocą urządzenia BlackBerry w prosty sposób, bez konieczności wpisywania wielu danych, znaleźć i zarezerwować odpowiedni hotel — przy użyciu aktualnej pozycji dzięki wbudowanej funkcji GPS lub za pomocą organizera. Potwierdzenia są wysyłane pocztą elektroniczną albo SMS-em. Nie są naliczane koszty transakcji — korzystanie z systemu HRS, również za pomocą urządzeń mobilnych, jest dla firm bezpłatne. Oprócz korzyści finansowych klienci korporacyjni zyskują przede wszystkim oszczędność czasu przy rezerwacjach online, bowiem dzięki nim w ciągu kilku sekund można znaleźć, porównać i zarezerwować odpowiednie pokoje hotelowe. Ponadto system HRS można wykorzystywać w ukierunkowany sposób przy realizacji wytycznych dotyczących podróży: nawet w przypadku ścisłych wymogów cenowych szeroka oferta HRS pozwala na wybór spośród wielu hoteli.


Więcej informacji na stronie www.HRS.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *