Pierwsze cztery gwiazdki w Lesznie.

Pod koniec listopada Wielkopolski Urząd Marszałkowski w Poznaniu przyznał oficjalnie cztery gwiazdki butikowemu hotelowi Wieniawa mieszczącym się na leszczyńskim rynku. Do grudnia hotel w Lesznie korzystał z przyznanej przez Urząd czterogwiazdkowej promesy. Oficjalne otwarcie nastąpiło 1 maja 2009 r. Jest to jedyny hotel w mieście mogący się poszczycić czterema gwiazdkami.

Jedyny taki hotel w mieście


Rynek - tutaj stworzyliśmy niezwykłe miejsce. Kameralny „Hotel Wieniawa” usytuowany w XVII wiecznej kamienicy po modernizacji spełniającej wszystkie standardy XXI wieku.Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt położony w samym sercu miasta. Hotel Wieniawa dysponuje 11 przestronnymi i w pełni wyposażonymi pokojami o najwyższym standardzie i niepowtarzalnej atmosferze. Każdy pokój posiada klimatyzację, telewizory plazmowe z bogatą ofertą programów wielojęzycznych, sejf, mini bar oraz bezpłatny dostęp do Internetu. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, możliwość korzystania z sauny oraz fitness.  


Restauracja mieszcząca się na pierwszym piętrze jest miejscem, gdzie warto skosztować przysmaków kuchni międzynarodowej, serwowanej w subtelnej i nowatorskiej interpretacji.
Dopełnieniem kompozycji szefa kuchni jest bogata oferta win, a świetnie wyszkoleni kelnerzy pomogą w ich wyborze. Oferujemy również wybór smacznych przekąsek oraz deserów. Restauracja mieści  50 miejsc i jest doskonałym miejscem  na organizację różnych uroczystości.


Kameralne konferencje, seminaria biznesowe, ważne negocjacje – Hotel Wieniawa jest w stanie zapewnić idealną oprawę dla wszystkich tych wydarzeń. Sala konferencyjna gdzie organizowane są spotkania biznesowe i konferencje może pomieścić 20 os. Goście mają do dyspozycji: ekran, flipchart, rzutnik multimedialny, sztywne łącze internetowe.


Wysoki standard Hotelu Wieniawa sprawia, że wśród naszych Gości nie brakuje przedstawicieli biznesu, nauki oraz sztuki z kraju i zagranicy. Starannie dobrane elementy wystroju hotelu zapewniają przyjemną, rodzinną atmosferę, sprzyjającą zarówno wypoczynkowi jak i pracy.


Staramy się zapewnić najwyższy możliwy  poziom świadczonych usług, a każdego Gościa
traktować indywidualnie tak, aby czuł się u nas swobodnie. Profesjonalny serwis oraz kameralna atmosfera sprawią, że niezależnie od celu podróży,  pobyt w naszym hotelu długo pozostanie
w Państwa pamięci.


HOTEL ****
WIENIAWA
www.wieniawa.pl
tel./fax 065 528 50 50
Rynek 29,
64-100 Leszno
Liczba pokoi………………….11
Liczba miejsc…………………23
Cena za pokój
od 369 do 659 PLN
Liczba sal konferencyjnych……1
Liczba miejsc w salach
Konferencyjnych……………..22
.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *