Qubus Hotel na targach w Norwegii

W dniach 8 - 10 stycznia w norweskim Haugesund obywały się targi turystyczne Liv og Reiselyst, podczas których jedynym przedstawicielem polskiej branży turystycznej była sieć Qubus Hotel. Skąd zainteresowanie sieci właśnie tym rynkiem?- Nieustannie staramy się szukać nowych kontaktów biznesowych – tłumaczy Michał Świgost, dyrektor sprzedaży i marketingu Qubus Hotel. – Norwegia stała się dla nas wyjątkowo istotna przede wszystkim w ubiegłym roku, kiedy otworzyliśmy Qubus Hotel Gdańsk. Uznaliśmy, że warto pochwalić się sukcesem tego obiektu – szczególnie w momencie, w którym rośnie liczba atrakcyjnych połączeń lotniczych między Norwegią a Polską.


Podczas pobytu w Norwegii reprezentanci sieci Qubus Hotel odbyli kilkadziesiąt spotkań z przedstawicielami biur podróży, korporacji, również klientów indywidualnych. Oprócz Haugesund Qubus Hotel obecny był również na targach Reiseliv w Oslo. Największym zainteresowaniem cieszyły się obiekty sieci w Krakowie i we Wrocławiu. - Jesteśmy bardzo zadowoleni – przyznaje Michał Świgost. - Norwegowie bardzo cenią potencjał turystyczny naszego kraju.


Sieć Qubus Hotel to obecnie trzynaście 3- i 4-gwiazdkowych obiektów, oferujących usługi noclegowo - biznesowe m.in. w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi. W tym roku planowana jest premiera Qubus Hotel Bielsko - Biała, natomiast w roku 2012 - Qubus Hotel Poznań.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *