Możesz rezerwować dzięki easyhotel.pl

Easygo.pl, jeden z bardziej dynamicznych graczy na krajowym rynku turystyki online uruchomił nowy projekt internetowy: www.easyhotel.pl, w pełni online serwis rezerwacji miejsc hotelowych w Polsce. Easyhotel.pl umożliwi szybką i atrakcyjną cenowo rezerwację noclegu w ponad 500 hotelach zlokalizowanych w 140 miejscowościach. Nowy portal powstał z myślą o osobach często podróżujących po kraju.

Oferta przeznaczona jest dla grup zorganizowanych, rodzin i klientów indywidualnych.
Baza portalu easyhotel.pl jest codziennie aktualizowana i poszerzana. Myśląc o zróżnicowanych potrzebach i możliwościach finansowych turystów firma przygotowała szeroką tabelę wyboru. Przedział finansowy noclegu waha się od 44 do 750 zł za jedną dobę.

Wszystkie rezerwacje odbywają się w czasie rzeczywistym i realizowane są w trybie online. Turyści, rezerwujący noclegi mogą zarezerwować hotel nawet do 55 proc. taniej, niż korzystając z metod tradycyjnych.
Kierownictwo grupy easygo.pl. zamierza integrować w jednej wielokanałowej platformie cały sektor i stać się numerem jeden polskiej e-turystki.
- Pomysł na korelację usług segmentu turystycznego tkwi w nas od samego początku. Teraz, nasze wcześniej zapowiadane projekty przyjmują realne kształty.

Działalność rozpoczęliśmy od portalu wycieczkowego. To bezwzględnie najważniejszy i priorytetowy dział firmy. Turystyka wyjazdowa interesuje naszych klientów coraz częściej już nie tylko jeden, ale dwa, trzy razy w roku. W pozostałych okresach chcemy mieć dla klientów inne propozycje. Właśnie w tym celu powołaliśmy do życia grupę easygo.pl.

Projekt easyhotel.pl jest pierwszym, ale z całą pewnością nie ostatnim z nich - mówi Mateusz Kazieczko, prezes zarządu easygo.pl.
Jeszcze w tym roku do dwóch już funkcjonujących portali dołączy trzeci, rezerwacji biletów lotniczych, oraz seria programów partnerskich wzbogacających poszczególne segmenty grupy.


Portale grupy easygo.pl mają być ze sobą połączone swoistą pajęczyną narzędzi i programów lojalnościowych. - Już teraz wystarczy zarezerwować za pośrednictwem easyhotel.pl nocleg, aby automatycznie otrzymać voucher zniżkowy na usługi turystyczne w portalu wycieczkowym easygo.pl - tłumaczy Tomasz Domżalski, odpowiedzialny za strategię marketingową w grupie easygo.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *