Nowy czas dla Hoteli Focus…

Hotele Focus należą do liderów branży hotelarskiej, którzy pomimo spowolnienia gospodarczego inwestują w markę i umocnienie  pozycji rynkowej. W ramach tych działań spółka Immobile, operator sieci Hoteli Focus, podpisała umowę z Colliers International Poland Sp. z o.o., jedną z największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych i oferujących doradztwo w zakresie inwestycji hotelowych na terenie Polski.

„W chwili obecnej posiadamy trzy hotele: w Bydgoszczy, Łodzi i Szczecinie, a dzięki współpracy z firmą Colliers International planujemy znaczącą  ekspansję na terenie całego kraju oraz udoskonalenie oferty dla gości naszych hoteli” – mówi Rafał Jerzy, prezes Immobile.


Colliers International jako jedna z nielicznych firm międzynarodowych o zbliżonym zakresie działania posiada w Polsce pełen zespół doradczy ds. rynku hotelowego. Spółka Immobile, realizując postanowienia umowy, będzie bezpośrednio współpracować z dwoma kluczowymi osobami w tym dziale: Alexem Kloszewskim i Guyem Simmonsem
 
”Od dawna obserwuję politykę Hoteli Focus i z przyjemnością muszę przyznać, że dysponują one odpowiednim potencjałem, aby stać się wkrótce jedną z najprężniej rozwijających się sieci hoteli w Polsce” – mówi Alex Kloszewski, partner w dziale inwestycji hotelowo-rekreacyjnych Colliers International. ”Wysokie standardy obsługi w Hotelach Focus, a także otwartość na zmiany i chęć udoskonalenia strategii to cechy wyróżniające markę na rynku” - dodaje Guy Simmons, dyrektor w dziale inwestycji hotelowo-rekreacyjnych Colliers International.


Przedmiotem umowy zawartej pomiędzy Immobile i Colliers International jest między innymi doradztwo w zakresie standardów i procedur operacyjnych, wzmocnienie obecności hoteli Focus w internecie, usprawnienie sprzedaży poprzez systemy rezerwacyjne, a także udoskonalenie działań w obszarze marketingu i rozwoju produktu, zarówno w zakresie wyposażenia obiektów hotelowych, jak i świadczonych usług.


W ramach działań związanych z rozwojem sieci Hoteli Focus, spółka Immobile będzie korzystać z bogatego doświadczenia pracowników Colliers International m.in. w zakresie oceny atrakcyjności potencjalnych lokalizacji oraz ich wyboru, prowadzenia negocjacji umów dzierżawy nowych obiektów, architektury i funkcjonowania obiektów hotelowych.


Ważnym elementem projektu realizowanego przez Colliers International dla Hoteli Focus będzie także opracowanie i wdrożenie modelu współpracy Immobile z prywatnymi hotelami w zakresie wspólnych działań marketingowych, procesu rezerwacji itp.


Zarząd spółki Immobile jest przekonany, że współpraca przyczyni się do wzmocnienia pozycji rynkowej sieci hoteli Focus i znacząco przyspieszy proces jej rozwoju.

 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *