Nowa sala konferencyjna w Atelier ApartHotel w Krakowie

Już od maja 2010 roku firma Apartments Group S.C, właściciel hotelu Atelier ApartHotel położonego w centrum Krakowa przy ulicy Topolowej 40, jak również dwóch apartamentowców: BlueBells Apartments przy ulicy Starowiślnej 22 i Siesta Apartments przy ulicy Zyblikiewicza 16 planuje otwarcie nowej sali konferencyjno-szkoleniowej, restauracji oraz baru zlokalizowanych w podziemiach Atelier ApartHotel.Nowoczesna i przestronna, wyposażona w najwyższej klasy profesjonalny sprzęt konferencyjny sala będzie w stanie pomieścić do 60-ciu osób w układzie teatralnym stwarzając szerokie możliwości  w zakresie organizowania szkoleń, konferencji, pokazów a po połączeniu z sąsiadującą  restauracją - uroczystych kolacji, kameralnych wesel, chrzcin, komunii oraz wszelkich innych  imprez zgodnie z życzeniami.


Atelier ApartHotel to nowoczesny obiekt hotelowy, który swoją działalność rozpoczął w maju 2008 roku ciesząc się dużą popularnością wśród turystów indywidualnych jak i tych, podróżujących w celach biznesowych. Do dyspozycji Gości oddaje 27 nowocześnie urządzonych pokoi jedno, dwu i trzyosobowych pokoi, z czego 7 to pokoje o podwyższonym standardzie. Jednocześnie jest w stanie pomieścić do 60-ciu osób.


Dzięki swojej lokalizacji w samym centrum miasta, darmowemu, bezprzewodowemu Internetowi, który jest dostępny w całym obiekcie, śniadaniom wliczonym w cenę pokoju jak i darmowemu hotelowemu parkingowi Atelier ApartHotel jest chętnie wybierany przez turystów z całego świata.


Po więcej informacji na temat hotelu oraz sali konferencyjnej zapraszamy na hotelową stronę
internetową: www.atelierhotel.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Nowa sala konferencyjna w Atelier ApartHotel w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *