Brovarnia Gdańsk – TOP PRODUKT 2010 Na Pomorzu

      Restauracja w butikowym Hotelu Gdańsk, Brovarnia Gdańsk – z własnym  minibrowarem, zdobyła tytuł Top Produktu 2010 na Pomorzu, w plebiscycie odbywającym się na łamach Polska The Times Dziennik Bałtycki już od kilku lat.


    W plebiscycie Top Produkt 2010 brało udział 30 produktów z różnych branż, a patronat honorowy nad konkursem objął Pan Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego. Zarówno internauci, jak i Kapituła Konkursu, uznali minibrowar w Brovarni Gdańsk za bezsprzecznego zwycięzcę.


    Luksusowy 4****+ Hotel Gdańsk powstał w zabytkowym XVIII-wiecznym spichlerzu nad gdańską mariną jachtową, a jednym z jego celów było wskrzeszenie tradycji gdańskiego browarnictwa.  Tak powstał minibrowar Brovarnia Gdańsk, w którym dwóch znakomitych piwowarów warzy trzy gatunki piwa. Piwo Brovarnia warzone jest przy użyciu samych naturalnych składników – wody, słodu, chmielu i drożdży, bez dodatku konserwantów.
   

     Spichlerz jako jedyny budynek w okolicy przetrwał II wojnę światową, dlatego uważany jest za bardzo szczęśliwe miejsce. To szczęście z pewnością przyczynia się do zdobywania kolejnych wyróżnień przez Brovarnię Gdańsk, do których teraz dołączył tytuł Top Produktu. Wcześniej, ten obecnie jedyny gdański browar, zdobył m.in. tytuł Minibrowaru Roku 2008.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *