Nowa inwestycja sieci Hotel System

Jeszcze w pierwszym półroczu 2006 r. powinna zostać rozpoczęta budowa kolejnego Hotelu System zlokalizowanego w Katowicach przy ulicy Francuskiej. Realizowany dwu- i trzygwiazdkowy kompleks hotelowy będzie składał się z: pokoi, basenu, siłowni, sal konferencyjnych i restauracji.

Obecnie trwają procedury związane z otrzymaniem pozwolenia na budowę. Według inwestora, Grupy Kapitałowej Salwator, cykl inwestycyjny powinien potrwać około 18 miesięcy, co powoduje, iż budynek zostanie oddany do użytku w drugiej połowie 2007 roku.
Sieć Hotel System jest własnością Grupy Kapitałowej Salwator, największego dewelopera na rynku małopolskim.

Do sprzedaży i realizacji obiektów hotelowych są powoływane spółki celowe.
Hotel System oferuje kontrahentom zakup pokoju w jednym hotelu bądź w kilku obiektach sieci. Proponowany zakup lokalu użytkowego - pokoju (jako własność hipoteczna) stanowi integralną część obiektu hotelowego wraz z udziałem w nieruchomości gruntowej oraz w częściach wspólnych obiektu. Spółka Hotel System Management Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za zarządzanie obiektem i zagwarantowanie inwestorom comiesięcznego dochodu z najmu lokali.
Idea założenia sieci hoteli pojawiła się na duże i cały czas rosnące zapotrzebowanie na rynku w tej branży.

Hotel System jest pierwszą polską siecią składającą się obecnie z trzech hoteli: dwóch w Krakowie, jednego w Poznaniu, a także powstającego obiektu we Wrocławiu, którego otwarcie planuje się na początek maja 2006 roku. W trakcje realizacji jest pięciogwiazdkowy hotel SPA w Dźwirzynie przy ul. Wyzwolenia - położony tuż przy plaży budynek o siedmiu kondygnacjach - z krytym basenem, restauracjami, siłownią, gabinetami kosmetycznymi i sauną - ma być gotowy jeszcze przed wakacjami 2007 roku. Wartość umowy wynosi 24,6 mln zł netto. Inną inwestycją jest czterogwiazdkowy hotel w centrum Warszawy. Docelowo hotele mają pojawić się we wszystkich głównych miastach Polski - szczególnie tych, które stanowią lokalne centra biznesu


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *