Otwarcie Hotel Gdańsk Yachtnig

Butikowy 4****+ Hotel Gdańsk powstał w 2008 roku w zabytkowym spichlerzu nad gdańską mariną jachtową. Dwa lata później, hotel oddaje do dyspozycji gości drugą część, kontrastującą z historycznym budynkiem. W sierpniu 2010 roku otwarta zostanie nowa część Hotelu Gdańsk – Yachting, o zdecydowanie nowoczesnym charakterze, ale równie luksusowym standardzie 4****+. Bliskość mariny jachtowej stała się inspiracją do zaprojektowania wnętrz w stylu marynistycznym, dlatego w Hotelu Gdańsk Yachting udostępnionych zostanie 36 pokoi o wystroju nawiązującym do tradycji żeglarskich.
Zajmujące całą najwyższą kondygnację hotelu Med-Spa to najlepszy adres w Gdańsku dla dbających o siebie i swój młody wygląd kobiet i mężczyzn. Największym atutem Med-Spa  będą ekskluzywnie wyposażone gabinety medycyny estetycznej, oferujące zabiegi na najwyższym poziomie, przy użyciu najnowocześniejszej aparatury pozwalającej dłużej zachować młodość i atrakcyjność.  W części gabinetowej Med-Spa znajdą się także gabinety kosmetyczne, w tym gabinet dla dwojga, jak również salon fryzjerski oraz gabinet manicure i pedicure. W strefie relaksacyjnej goście będą mogli skorzystać z groty solno-lodowej oraz sauny fińskiej i parowej. Oprócz nowoczesnej oferty upiększająco-odmładzającej, opartej na bazie technologii i aparatury najnowszej generacji,  będziemy mogli Państwu zaoferować unikalne zabiegi na bazie piwa warzonego w naszym własnym minibrowarze.
Centrum konferencyjne w Hotel Gdańsk Yachting to 4 nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Dzięki systemowi łączenia sal, możliwe będzie zorganizowanie konferencji nawet dla 120 osób, przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkim uczestnikom bazy noclegowej w hotelu.
Znajdująca się w hotelu Restauracja Brovarnia Gdańsk – z własnym  minibrowarem, zdobyła właśnie tytuł Top Produktu 2010 na Pomorzu, w plebiscycie odbywającym się na łamach Polska The Times Dziennik Bałtycki już od kilku lat. W plebiscycie Top Produkt 2010 brało udział 30 produktów z różnych branż, a patronat honorowy nad konkursem objął Pan Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego. Zarówno internauci, jak i Kapituła Konkursu, uznali minibrowar w Brovarni Gdańsk za bezsprzecznego zwycięzcę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *