Inwestycja na 100 mln. PLN. ComfortExpress podpisuje list intencyjny z developerem z Wrocławia.

Spółka ComfortExpress podpisała list intencyjny ze znanym wrocławskim deweloperem. TEMAR , bo o tej spółce mowa, specjalizuje się w wysokiej klasy apartamentowcach oraz kompleksach domków jednorodzinnych. Firma ta kładzie duży nacisk na stosowanie sprawdzonych nowoczesnych technologii z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów budowlanych, dzięki czemu ich budynki wyróżniają się wysoką jakością.


Spółka TEMAR zaproponowała możliwość zbudowania hotelu na terenie należącym do spółki. Na  działce  o powierzchni 4 ha stanąć miałby nowoczesny obiekt hotelowy o standardzie trzy-gwiazdkowym, działający w systemie ComfortExpress.


Hotel miałby  posiadać ok 400 pokoi dla gości, oraz sale konferencyjne mieszczące do 1200 os. Ponadto planowana jest rozbudowa obiektu o zaplecze zarówno sportowe jak i rekreacyjne. Wartość całego przedsięwzięcia szacowana jest na ok 100 mln. PLN
Decyzja o przeprowadzeniu inwestycji jest uzależniona jedynie od uzyskania pomocy Urzędu Miasta i porozumienia się w sprawach organizacyjnych. Kluczowymi kwestiami pozostają: droga dojazdowa oraz doprowadzenia mediów.


To kolejne działania spółki prowadzące do szybkiego jej rozwoju. W ostatnim czasie ComfortExpress nawiązało bardzo korzystną współpracę marketingową z bankami, oraz podpisało umowę z największym systemem rezerwacyjnym w Polsce. 1 maja otwarta została restauracja ComforRestaurant przy stacji paliwowej w Żywcu - pierwsza taka restauracja CE objęta umową franczyzową.


ComfortExpress, ComfortRestaurant to marki, które działając w ramach umowy franczyzowej, tworzą jednolitą sieć obiektów noclegowych i gastronomicznych. ComfortExpress oferuje obiekty noclegowe i restauracje dla wszystkich - biznesu, rodziny, podróżujących, wypoczywających. Tanio, dobrze i niezawodnie. Oferta franczyzowa skierowana jest do inwestorów zainteresowanych posiadaniem własnego hotelu lub restauracji oraz do osób prowadzących działalność hotelarską i gastronomiczną, jak również właścicieli stacji benzynowych.
 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *