Hotel The Granary na Dom Show

Wyjątkowy hotel na wyjątkowej wystawie. Wrocławski The Granary został zaproszony do zaprezentowania swojej architektury podczas tegorocznego Dom Show. Ten powstały z ruin starego spichlerza hotel zostanie pokazany w kategorii najlepszych rewitalizacji zabytkowych budynków.

 

W najbliższy piątek, 4 czerwca, w Galerii Handlowej Magnolia we Wrocławiu rusza wystawa Dom Show. To impreza prezentująca najciekawsze projekty rewitalizacyjne Wrocławia i oferty deweloperów. Promuje przykłady dobrych praktyk architektonicznych, jest okazją na zapoznanie się z ciekawymi realizacjami i projektami w mieście. Ekspozycje znajdować się będą na terenie całego centrum. Wystawa potrwa do 10 czerwca.

 

W tym roku  zaprezentuje się tam m.in. ekskluzywny The Granary  La Suite Hotel. Ten XVI-wieczny spichlerz słodowy, zrujnowany i spalony w latach 70., przeobraził się w wyjątkowej klasy miejsce pobytu. Staranne działania restauratorskie polegały nie tylko na przywróceniu budynkowi wartości historycznej, ale dodatkowo miały charakter innowacyjny i doprowadziły do całkowitej metamorfozy. Dzięki temu The Granary zdobył pięć gwiazdek, oferując komfort rzadko spotykany w konwencjonalnych hotelach. Celem było stworzenie niepowtarzalnej i ciepłej atmosfery dającej gościom poczucie drugiego domu.

 

Autorem koncepcji architektonicznej jest słynna paryska pracownia Gottesman Szmelcman Architecture. The Granary  La Suite, łączący w sobie wyjątkowość zabytkowego miejsca i jego historii z niezwykłą precyzją nowoczesnego projektowania, dołączył do grona najbardziej luksusowych hoteli na świecie zrzeszonych w sieci Small Luxury Hotels of the World.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *