Hotel w miasteczku Wilanów

Czterogwiazdkowy hotel powstanie na niezagospodarowanych dotąd terenach Wilanowa, w pobliżu Świątyni Opatrzności Bożej. Posiadający rozbudowaną część konferencyjną hotel będzie elementem kompleksu biurowo-hotelowego usytuowanego u zbiegu ulic Klimczaka i Przyczółkowej. Złożą się nań dwa budynki biurowe w stylu pawilonowym po 13 tys. metrów kwadratowych każdy. W podziemiach obiektu zlokalizowany zostanie parking.
Kompleks biurowo-hotelowy jest częścią miasteczka Wilanów, w którym ma docelowo zamieszkać około 30 tys. ludzi. Koordynatorem projektu jest firma Prokom Investments, właściciel 170 hektarów gruntów, na których powstaje miasteczko. Według szacunków inwestora zabudowa tak rozległego obszaru zostanie zakończona około roku 2012.
Miasteczko Wilanów ma obejmować przede wszystkim budynki mieszkalne, jednak ma się w nim również znaleźć centrum handlowo-usługowo-rekreacyjne. Realizacją tego projektu zajmuje się Auchan Polska.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *