Zarządzanie hotelową restauracją w Akademii Hotelarza   AKADEMIA HOTELARZA

Większość restauracji hotelowych może uzyskiwać znacznie lepsze wyniki dzięki zastosowaniu analityki i skutecznemu wyeliminowaniu nadużyć. Jak robić to w praktyce? Temu poświęcone było kolejne ze szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni czwartek 3 listopada w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie.

Specjalistyczne warsztaty prowadził Andrzej Przeniosło, niekwestionowany autorytet w dziedzinie hotelowej gastronomii, obecnie prowadzący podwarszawski konferencyjny hotel Nosselia, w wcześniej zarządzający m.in. hotelami Hilton Garden Inn Kraków Airport, czy Król Kazimierz.

Podczas szkolenia nasz ekspert omówił zagadnienia związane z rachunkiem zysków i strat w gastronomii, wskaźnikami gastronomii, menu engineeringiem, a także metodami maksymalizacji zysku w gastronomii hotelowej.

Na kolejne szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza zapraszamy już 24 listopada, tym razem poświęcone praktycznemu zastosowaniu Revenue Managementu. Więcej TUTAJ>>


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *