Nowe hotele Qubus

Sieć hoteli Qubus w Polsce powiększy się w tym roku o trzy nowe obiekty. W sierpniu 2006 pierwszych gości przyjmie czterogwiazdkowy Qubus w centrum Krakowa. Dwa miesiące później, w październiku 2006 sieć otworzy swój 3-gwiazdkowy hotel w Kielcach, zaś miesiąc później, w listopadzie 2006 w Łodzi.

Qubus Hotel Kielce - nowy, trzygwiazdkowy hotel - będzie oferował 90 pokoi, restaurację, salę konferencyjną oraz strzeżony parking hotelowy. Hotel Kielce będzie usytuowany w samym centrum miasta. Cały obiekt będzie monitorowany oraz klimatyzowany.
Hotel Qubus Kraków będzie miał 194 jedno- i dwuosobowe pokoje, natomiast łódzki trzygwiazdkowy Qubus zaoferuje gościom miejsca w 80 pokojach.
Qubus Hotel Kielce będzie już 12 hotelem dynamicznie rozwijającej się norweskiej sieci, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1996 roku od otwarcia hotelu w Zielonej Górze. Pozostałe obiekty sieci zlokalizowane są w zachodniej i południowej Polsce, takich miastach jak: Gorzów Wlkp., Głogów, Legnica, Złotoryja, Wrocław, Wałbrzych, Gliwice i Katowice.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *