The Granary na gali Mistrzów Biznesu

Wrocławski hotel The Granary został partnerem Mistrzów Biznesu, nagrody przyznawanej za etyczne prowadzenie biznesu, której pomysłodawcą jest magazyn Businessman.pl. Tytuły Mistrzów przyznane zostaną już dziś podczas uroczystej gali.

    
The Granary – La Suite Hotel ufundował trzy pobyty weekendowe dla uczestników gali Mistrzów Biznesu, która odbędzie się 29 czerwca 2010 o godzinie 19:00 w Buisnessman Institute, ekskluzywnym klubie dla biznesmenów w Warszawie. Celem nagrody jest promocja dobrych pomysłów, postaci i przedsięwzięć w polskiej gospodarce. Tytuły Mistrza Biznesu przyznane zostaną w 11 kategoriach. Zaproszenia na dzisiejszą galę przyjęło około 400 osób, wśród nich znalazły się autorytety ze świata ekonomi, członkowie BBC, szefowie wiodących firm działających w Polsce. Całą imprezę poprowadzi znany dziennikarz ekonomiczny Polsat News, Wojciech Szeląg.


The Granary to pięciogwiazdkowy hotel butikowy o wyjątkowym charakterze, który dołączył do grona najbardziej luksusowych hoteli na świecie zrzeszonych w sieci Small Luxury Hotels of the World. Hotel ukierunkowany jest m.in. na klienta biznesowego, w swojej ofercie posiada specjalne udogodnienia skierowane do tej właśnie grupy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *