Hotel The Westin Warsaw w piątek 25 czerwca 2010r. włączył się do akcji pomocy dla powodzian


The Westin Warsaw  wspiera powodzian  
The Westin Warsaw przekazał w Warszawie Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi 50 telewizorów dla poszkodowanych w powodzi. Głęboko współczujemy powodzianom utraty często całego dorobku życia. Dlatego przekazaliśmy do PCK odbiorniki, które trafią do rodzin z miejscowości: Gąbin, Słubice, Świniary i Sokolniki. „Nigdy nie pozostajemy obojętni na ludzkie nieszczęście i kiedy tylko jest to możliwe wspieramy w różnych formach najbardziej potrzebujących. Wierzymy, że ten skromny dar przyniesie powodzianom chociaż odrobinę radości, której tak wiele nieszczęśliwie utracili” – powiedział Stephan Sieberg Dyrektor Generalny hotelu The Westin Warsaw.


Hotel The Westin Warsaw zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy. Nowoczesny dwudziestopiętrowy budynek wyróżnia się charakterystyczną architekturą, z najszybszą
w mieście, podświetlaną, panoramiczną windą, z której rozpościera się fantastyczny widok na biznesowe i finansowe centrum stolicy. Filozofia marki Westin to sprawić by po pobycie w hotelu, goście czuli się lepiej niż przed przyjazdem. Aby osiągnąć ten cel Westin wprowadził wiele wyjątkowych inicjatyw, które mają na celu odnowę ciała i umysłu oraz relaks.

The Westin Warsaw zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.

www.westin.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *