FASHION NIGHT 2010 w nowo otwartej restauracji w START hotel PORTOS

W dniu 23.06.2010 roku firma PUHIT SA, właściciel marki START hotel zorganizowała imprezę dla swoich klientów. Impreza pt. FASHION NIGHT 2010 odbyła się w nowo otwartej restauracji w START hotel PORTOS*** na warszawskich Stegnach.Na co dzień restauracja serwuje dania kuchni międzynarodowej, ale podczas wieczoru FASHION NIGHT,  szef kuchni Maciej Bonder, nawiązując do słynnych pokazów mody odbywających się w Rzymie, Mediolanie i Paryżu przygotował specjalne menu w stylu włoskim i francuskim. Na stołach między innymi znalazły się: carpaccio z wołowiny, lasagna borowikowa z pomidorami czy polędwica pieczona na sosie pieprzowym.


 W imprezie wzięło udział ok. 200 osób. Goście mogli obejrzeć pokazy mody młodych projektantów FASTER DOG i BROCHOCKA, uzyskać porady kosmetyczne od przedstawiciela firmy DOUGLAS, stylistka fryzur Alina Dębowska pomagała dobrać odpowiednią fryzurę, natomiast salon La Marqueuse przedstawił kolekcję biżuterii.
Firma PUHIT SA jest właścicielem marki START hotel, do której oprócz hotelu PORTOS, należą hotele FELIX, ATOS i ARAMIS z Warszawy, oraz hotele z wielu innych miast Polski. Posiada także centra konferencyjne: Galeria na Kole i PROMENADA, dwa hostele: Służewiec i ToTu, oraz trzy hotele w Krakowie : MONOPOL, REGENT i GALICYA.


Spółka jest właścicielem trzech stron internetowych www.starthotel.pl, www.puhit.pl oraz www.promenadacountry.pl na których można dokonać rezerwacji oraz dowiedzieć się wszystkich potrzebnych informacji na temat oferty firmy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *