2 edycja konferencji Golf Investment & Development CEE 2010 13-15 września 2010, hotel Radisson Blu, Warszawa

Europa Centralna i Wschodnia stanowi dynamicznie rozwijający się region pod względem biznesu golfowego na świecie. Nowe inwestycje, przybywający z każdym rokiem nowi członkowie związków golfowych, a tym samym pojawiający się nowi pasjonaci i miłośnicy tego sportu – wszystkie te elementy tworzą niezwykle atrakcyjne perspektywy dla przyszłości rynku golfowego w tym regionie. Jedną z atrakcji będzie turniej TAG Heuer Golf Tournament, który odbędzie się 13 września i rozpocznie spotkanie konferencyjne. Wśród Sponsorów drugiej edycji konferencji znajdują się takie firmy jak: KPMG, Hurdzan/Fry Environmental Golf Design, TAG Heuer, Nicklaus Design, Horwath HTL, TPA Horwath oraz Forgolf Consulting.
Tematyka tegorocznej konferencji jest bardzo zróżnicowana i obejmuje swoim zakresem zarówno etap wyboru lokalizacji terenu oraz projektowania resortów golfowych, jak również porusza kwestię właściwego zarządzania klubem golfowym, by osiągnąć optymalne zyski. Dowiemy się także jakie znaczenie dla rozwoju biznesu golfowego ma właściwa strategia marketingowa i PR. Zaproszeni prelegenci to bez wątpienia eksperci działający od lat w ramach sektora golfowego, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami konferencji.


Bez względu na to, czy reprezentujesz lidera branży golfowej, czy też małą firmę związaną z tym rynkiem, nie może Cię zabraknąć wśród uczestników II edycji Konferencji. Gwarantujemy niepowtarzalną okazję spotkania w jednym miejscu inwestorów i deweloperów, czołowych architektów i projektantów pól oraz resortów golfowych, właścicieli i managerów funkcjonujących pól golfowych, przedstawicieli władz samorządowych i organizacji wspierających rozwój golfa, instytucji finansowych, a także firm dostarczających sprzęt i rozwiązania technologiczne dla branży. Dlatego już teraz zarezerwuj termin w swoim kalendarzu i zaproś do udziału swoich współpracowników i kontrahentów.


Więcej informacji: www.golfpropertiesconference.com
tel.: +48 22 258 11 08
e-mail: conference@golfproperties.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *