Targi BEAUTY FORUM & SPA 2010 – Wrześniowy weekend kosmetyki i SPA

W tym roku sezon jesienno-zimowy otworzy nowa impreza dla profesjonalistów – 18-19 września spotkamy się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie na targach BEAUTY FORUM & SPA 2010 – imprezie dla profesjonalistów z branży kosmetyki klasycznej oraz paznokciowej, jak i zawodowców i pasjonatów segmentu spa & wellness. Podczas targów zapanuje spokój i harmonia uzyskana dzięki klarownemu podziałowi powierzchni wystawienniczej na trzy strefy tematyczne: Kosmetyka, Wellness i Spa oraz Stopy i paznokcie


Dla spragnionych wiedzy

Targom będzie towarzyszyć bogata oferta szkoleniowa. Wykłady podczas I Kongresu Wellness & Spa organizowanego przy współpracy Polskiego Stowarzyszenia SPA & Wellness,  będą źródłem informacji i cennych wskazówek dla osób zaczynających swoją przygodę z segmentem wellness & spa, a także dla tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań dla ośrodków, gabinetów i DaySpa.  Cieszące się uznaniem Międzynarodowe Forum Kosmetyczne to ciekawe seminaria dotyczące kosmetologii, dermatologii, makijażu klasycznego, jak i najnowszych osiągnięć makijażu permanentnego. Zapraszamy także na II Międzynarodowe Forum Pielęgnacji Stóp i Podologii, podczas którego fachowcy z kraju i zagranicy podzielą się z uczestnikami swoją cenną wiedzą z tej dziedziny.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *