Janusz Mitulski partnerem w Horwath HTL w Polsce

Od Sierpnia 2010 roku nowym szefem Horwath HTL w Polsce został Janusz Mitulski.


Janusz jest partnerem w zespole doradztwa hotelowego w Horwath HTL w Polsce. Związany jest z branżą hotelarską od dziesięciu lat. Zanim trzy lata temu trafił do konsultingu, przez siedem lat pracował w sieci Qubus Hotel, gdzie m.in. przez ponad pięć lat był Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu całej sieci w Polsce. Posiada bardzo duże doświadczenie strategiczne i operacyjne zdobyte na rozwijającym się polskim rynku hotelowym.


Poza konsultingiem Janusz szeroko angażuje się w działalność na rzecz rozwoju branży hotelarskiej w Polsce, będąc m.in. współorganizatorem i trenem w Akademii Hotelarza, członkiem zespołu pracującego przy zmianach kategoryzacyjnych czy też prelegentem na wielu konferencjach branżowych. Jest autorem licznych publikacji w prasie branżowej oraz biznesowej.


Janusz jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *