Targi INVEST – HOTEL w Poznaniu

Chcesz szybko i kompleksowo zdobyć najważniejsze informacje na temat inwestycji hotelowych, poznać trendy w wyposażeniu wnętrz hotelowych oraz usługi SPA&Wellness - przyjedź na Targi Wyposażenia Hoteli INVEST - HOTEL organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach od 20 do 23 października.


Tegoroczna ekspozycja zlokalizowana w pawilonie 3 i 3A podzielona zostanie na kilka sfer tematycznych: pokój hotelowy, łazienka hotelowa, recepcja hotelowa, restauracja hotelowa, sala konferencyjna oraz SPA & Wellness. Hotelowe wnętrza wyposażone zostaną w meble, tekstylia, oświetlenie i ceramikę łazienkową. Na przestrzeni specjalnej PARK INNOWACJI zaprezentowane zostaną również innowacyjne produkty i rozwiązania technologiczne.


Program wydarzeń poświęcony będzie m.in. inwestycjom hotelarskim u progu EURO 2012, nowym kierunkom rozwoju branży hotelarskiej oraz jakości usług w polskich hotelach pod kątem Spa & Wellness. Z pewnością interesujący okaże się cykl konferencji dedykowany marketingowi internetowemu oraz wzornictwu i architekturze.


Więcej informacji www.investhotel.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *