MIRAŻE w wiosenno-letniej kolekcji MMC w InterContinental Warszawa

W odnowionej przestrzeni konferencyjnej hotelu InterContinental Warszawa odbył się pokaz wiosenno-letniej kolekcji duetu MMC Studio. Nowoczesny design hotelu i ponadczasowość odnowionych przestrzeni wpisał się w premierową kolekcję.

fot. Kurnikowski/AKPA

Wiosenno-letnią kolekcję otworzyły tęczowe sukienki, garnitury i specjalnie zaprojektowane rajstopy. Zaraz za tęczowymi sylwetkami wkroczyły monochromatyczne biele podbite srebrem – czyste, świeże, sportowe projekty w nowoczesnej, papierowej tkaninie tyvek z membraną. Nie zabrakło też puchówek, tym razem w wersji letniej. Pokaz kończył się letnim wieczorem - półprzezroczyste, lustrzane cekiny i nieoczywiste kolory sukienek.

fot. Kurnikowski/AKPA

Szef kuchni hotelu InterContinental Warszawa Mariusz Jeznach przygotował kulinarną podróż pełną wyjątkowych smaków. Goście mogli skosztować m.in.: wolno pieczonej polędwiczki wołowej, wytrawnych pączków z królewskim krabem i kawiorem. Serwowano także comber z jelenia, smażone przegrzebki oraz pyszne desery ze śliska - The Lounge

Margaret, Jessica Mercedes fot. Kurnikowski/AKPA

Dużą wagę przywiązano do stylizacji, za którą od kilku sezonów odpowiada Agnieszka Ścibior. Sylwetki prezentowane na pokazie uzupełniła biżuteria W. KRUK z autorskiej kolekcji Preludium oraz jej nowej odsłony – Preludium Butterfly.

Britta Kutz, Lara Gessler, Monika Mikulska-Guźniczak, fot. Kurnikowski/AKPA

Dodatkowym mocnym elementem dopełniającym stylizacje były fryzury, za którymi stoi Emil Zed przy wsparciu marki SESSION LABEL od SCHWARZKOPF Professional i zespołu jej stylistów. Makijaże stały się integralną częścią scenografii pokazu. Ich autorem był Sergiusz Osmański i charakteryzowały się naturalnym i zdrowym blaskiem cery, a naklejone na twarze kawałki „szkiełek” odbijały przyrodę, wodę, góry i gwiazdy na niebie.

fot. Kurnikowski/AKPA
, fot. Kurnikowski/AKPA

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *