Jakie są najlepsze udogodnienia hotelowe, które zrobią wrażenie na Twoich gościach?   MATERIAŁ PARTNERA

W branży hotelarskiej panuje dziś spora konkurencja, a potrzeby klientów są coraz większe. Aby im sprostać, Twoja oferta musi w jakiś sposób się wyróżniać. Konieczne jest więc poznanie aktualnych trendów i zrozumienie oczekiwań potencjalnych gości. Sprawdź, co oferować w swoim hotelu, aby przykuć uwagę gości i zachęcić ich do powtórnego odwiedzania Twojego obiektu.

Dopracowana strona internetowa

To nie Twój hotel, a w wielu przypadkach strona internetowa będzie pierwszym punktem styku gości z Twoim obiektem. Zadbaj więc o to, aby bez problemu mogli na niej znaleźć wszystkie kluczowe informacje na jego temat i by zawsze były one aktualne. 

Przede wszystkim musisz jednak dać użytkownikom możliwość zarezerwowania pobytu w Twoim hotelu za pośrednictwem strony internetowej. Dzięki temu zaoszczędzą oni sporo czasu – nie będą oni musieli dzwonić do Twojego obiektu czy wymieniać z Twoimi pracownikami maili. Umożliwi Ci to profesjonalny silnik rezerwacji – Booking Engine 360 od Profitroom. 

Prezenty powitalne 

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Jeśli Twoi goście rozpoczną swój pobyt od miłego akcentu, jakim jest mały podarunek na powitanie, ich doświadczenia na pewno będą pozytywne. 

Nie musi być to coś, co znacząco obciąży Twój budżet. Może być to po prostu butelka wina lub czekoladki. 

Wyjątkowe oferty specjalne 

Nie każdego gościa zadowala dziś wyłącznie możliwość rezerwacji pokoju. Wiele osób chce czerpać z pobytu pełnymi garściami, a w tym mogą pomóc im oferty specjalne czy pakiety pobytowe. 

Mogą być to oferty dotyczące np. weekendów lub przeróżnych świąt (Bożego Narodzenia, Walentynek). Oferuj gościom pobyt w korzystnej cenie połączony z dodatkowymi atrakcjami – np. zabiegami w SPA czy posiłkami w hotelowej restauracji. 

Udogodnienia dla osób podróżujących służbowo 

Planując jakiekolwiek udogodnienia, myśl zawsze o swojej grupie docelowej. Jaki rodzaj gości najczęściej odwiedza Twój hotel? Czy są to rodziny z dziećmi? A może zakochane pary? Przykładem udogodnienia, które odpowiada na szczególne potrzeby gości, są ułatwienia dla osób podróżujących służbowo.

Mowa tu chociażby o takich rozwiązaniach jak wygodne stanowiska pracy, szybki Internet czy zestaw do prasowania. 

Przyjazność dla zwierzaków

Zwierzęta zajmują bardzo ważne miejsce w naszym życiu. Część Twoich gości na pewno chce z nimi podróżować. Nie każdy obiekt udostępnia dziś taką możliwość.

Może więc być to czynnik, dzięki któremu Twoi goście wybiorą właśnie Twój hotel, a nie konkurencji. 

Powodzenia!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Jakie są najlepsze udogodnienia hotelowe, które zrobią wrażenie na Twoich gościach?

  1. Dopracowana strona internetowa to taka, która uwzględnia też osoby z niepełnosprawnościami czyli zgodna z WCAG oraz z aktualnymi wytycznymi Google dotyczącymi wydajności, dostępności, najlepszych praktyk oraz optymalizacji SEO (czyli wszystko na zielono w PageSpeed Insights).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *