Z psem do pięciu gwiazdek

Hotel The Granary to miejsce przyjazne klientom, ale także ich czworonożnym przyjaciołom. Wybierając się na zwiedzanie Wrocławia, możemy bez obaw zabrać ze sobą naszego pupila. On również dostanie nocleg w pięciu gwiazdkach.


To ważna informacja nie tylko dla turystów, ale np. właścicieli psów rasowych, zrzeszonych w Polskim Związku Kynologicznym. Odwiedzają oni Wrocław, celem wzięcia udziału  w organizowanych tu wystawach czy zawodach. – Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Wielu ma psy. Dlatego nie widzimy najmniejszego problemu z goszczeniem takich osób. Są oni u nas mile widziani i staramy się oferować jak najlepsze warunki pobytu. Goście mają do dyspozycji apartamenty z ogródkami, w których pies może czuć się swobodnie – mówi Karolina Kocyłowska, dyrektor Hotelu The Granary.


Każdy posiadacz psa, zdaje sobie sprawę, jaką gehenną może być poszukiwanie hotelu, który jest chętny do przyjęcia pod swój dach czworonoga. Sama podróż już bywa wyzwaniem, dlatego tak ważne, by po jej trudach od razu udać się w odpowiednie miejsce. The Granary należy do grona najbardziej luksusowych hoteli na świecie zrzeszonych w sieci Small Luxury Hotels of the World. Oferuje usługi na najwyższym światowym poziomie. - Każdemu z naszych gości chcemy zapewnić komfort, jakiego sobie życzy. Z tym wiąże się także poczucie spokoju i pewności, że zawsze jest      u nas mile widziany. Jeżeli będzie chciał spożyć posiłek w naszej restauracji razem z psem, również serdecznie zapraszamy – dodaje Karolina Kocyłowska.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *