85. Edycja największych w Europie targów branży HoReCa już w marcu w Hamburgu

W terminie 18 – 23 marca 2011 roku w Hamburgu odbędzie się 85. edycja Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarnictwa i Cukiernictwa INTERNORGA.


Targi INTERNORGA to najstarsza i największa w Europie oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie. W poprzedniej edycji targów na powierzchni 87.000m2 w 11 halach wystawienniczych swoje uznane markowe produkty, a także nowości w zakresie sprzętu i usług w hotelarstwie oraz gastronomii zaprezentowało ponad 1.100 wystawców z 28 krajów (w tym z Polski). Produkty i usługi prezentowane przez wystawców obejrzało ponad 100.000 specjalistów z branży pochodzących z 36 krajów.


O tym, że targi INTERNORGA to wiodąca impreza tej branży świadczy nie tylko wielkość targów mierzona liczbą wystawców i zwiedzających oraz wielkością powierzchni wystawienniczej, ale również ich jakość. Co roku w targach biorą udział niemal wszystkie znane i uznane firmy branży hotelarsko – gastronomicznej i piekarsko – cukierniczej oraz wiele firm, które dzięki swoim innowacyjnym produktom chcą osiągnąć wiodącą pozycję na rynku. Również fachowość zwiedzających (90% zwiedzających to goście branżowi, a 78% z nich ma istotny wpływ na dokonywanie inwestycji w firmie) oraz ich gotowość do dokonywania zakupów i zamawiania prezentowanych przez wystawców towarów i usług świadczy o najwyższej jakości targów INTERNORGA.


Zakres tematyczny targów obejmuje m.in.:

-   urządzenia i wyposażenie hoteli i pokoi hotelowych, restauracji, barów, kawiarni, stołówek i punktów żywienia zbiorowego i cateringu oraz urządzenia sanitarne, pościel, sztukę nakrywania stołu – szkło, porcelanę, sztućce, a także odzież dla gastronomii i hotelarstwa i naczynia kuchenne
-    artykuły spożywcze i napoje – artykuły spożywcze przeznaczone specjalnie dla rynku HoReCa, produkty typu convenience, przekąski, świeże warzywa, produkty mrożone i typu fastfood, artykuły dietetyczne, przetwory mleczne, kawa, i różnego rodzaju napoje
-    techniki kuchenne i gastronomiczne – maszyny i urządzenia do kuchni przeznaczone do gotowania, smażenia, chłodzenia, zamrażania, zmywania, pakowania, transportu, przygotowywania i przechowywania produktów żywnościowych, a także automaty do napojów i innych produktów, maszyny do kawy i do usuwania śmieci
-    organizacja i komunikacja - sprzęt komputerowy i oprogramowanie dla branży gastronomiczno-hotelarskiej, systemy rejestrujące i zabezpieczające, systemy rezerwacji hotelowych, wydawnictwa i prasa fachowa
-    wyposażenie, maszyny i urządzenia dla piekarń i cukierni, środki do pieczenia, półprodukty i dodatki, wyposażenie sklepów


Targi INTERNORGA stały się również barometrem branży gastronomicznej w Europie. To w czasie tej imprezy, dzięki najwyższej fachowości wystawców oraz korzystnemu marcowemu terminowi tworzą się trendy na nadchodzący sezon, wiele firm czeka z premierową prezentacją swoich nowości właśnie na targi INTERNORGA.


Nowe firmy w branży, które jeszcze nie wystawiały się na INTERNORDZE mają możliwość zaprezentowania swojej oferty na stoisku w ramach „Newcomers’ Area”.


Targi INTERNORGA to jednak nie tylko prezentacja oferty wystawców i miejsce nawiązywania oraz pielęgnowania kontaktów handlowych, ale również miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i nowatorskich pomysłów oraz dialogu specjalistów z branży. Dlatego nieodłącznym elementem imprezy stały się konferencje i seminaria organizowane w ramach FoodService Forum, jak również Niemiecki Kongres Żywienia Zbiorowego oraz pokazy i prezentacje Forum Gastronomicznego przygotowane przez związki i stowarzyszenia branży hotelarsko-gastronomicznej.


Więcej informacji na temat targów uzyskają Państwo w biurze Przedstawicielstwa Targów Hamburskich w Polsce, tel.: 22-620 71 98, 620 72 98, E-mail: karas@eurotargi.com, kuzmiska@eurotargi.com.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *