Optymalizacja kosztów w Akademii Hotelarza   AKADEMIA HOTELARZA

W czwartek 8 grudnia odbyło się siódme i zarazem ostatnie w tym roku szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone optymalizacji kosztów w hotelu.

W semanarium wzięło udział 10 managerów hoteli z całej Polski. Pod okiem Radosława Altheima, dyrektora zarządzającego Q Hotels, uczestnicy mogli poznać systemy stosowane przez inne obiekty i skonfrontować własne doświadczenie z rozwiązaniami wprowadzanymi przez innych managerów.

Dyskutowano o tym jak analizować i gdzie szukać oszczędności w koształ stałych i zmiennych, a także jak zwiększać wydajność i rentowność pracy. Tematem który wzbudził duże zainteresowanie była także optymalizacja zamówień do hotelu i restauracji.

Uczestnicy w ankietach poszkoleniowych bardzo wysoko ocenili zarówno poziom merytoryczny, jak i użyteczność otrzymanych rozwiązań i wskazówek. "Bardzo dobry wykładowca z ogromnym zasobem wiedzy i doświadczenia", "świetna okazja na odświeżenie swojej wiedzy" - to tylko niektóre cytaty z ankiet.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *