Rynek HoReCa spotka się na targach EuroGastro 2011

Kompleksowe oferty dla rynku HoReCa zostaną zaprezentowane na największej w Polsce imprezie branżowej 2011 roku - XV Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro. Targi odbędą się w dniach 23-25 marca 2011 r. w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Na EuroGastro czołowi producenci i dostawcy usług z kraju i zagranicy przedstawią wszechstronny katalog produktów i rozwiązań dla branży.


Wśród nich znajdą się liczne propozycje wyposażenia i wystroju lokali oraz zaplecza, jak meble,  urządzenia i profesjonalny sprzęt, a także oprogramowanie i systemy zarządzania. Zaprezentowane zostaną również specjalistyczne produkty spożywcze, w tym przysmaki narodowe wybranych państw i regionów. Ponadto targom towarzyszyć będą prestiżowe mistrzostwa, konkursy, interesujące pokazy i spotkania merytoryczne związane z działalnością sektora gastronomicznego. Oferta targów przeznaczona jest m.in. dla właścicieli i osób zarządzających restauracjami, kawiarniami, cukierniami, marketami, punktami zbiorowego żywienia jak również kucharzy i szefów kuchni. Honorowy patronat nad XV edycją targów EuroGastro objął Minister Gospodarki, Waldemar Pawlak.


- Targi EuroGastro to największa i najważniejsza w kraju impreza poświęcona branży HoReCa. Od piętnastu lat jest ona miejscem spotkania profesjonalistów z branży, którzy co roku mogą na bieżąco zapoznać się z nowościami i aktualnymi trendami pojawiającymi się w sektorze gastronomicznym. Pozwala producentom i usługodawcom zaprezentować swoją aktualną ofertę i nowości wprowadzane na rynek, spotkać się bezpośrednio z dotychczasowymi odbiorcami i nawiązać nowe kontakty biznesowe. EuroGastro to doskonałe miejsce dla osób, które planują przeprowadzenie modernizacji lokalu, zmianę wystroju, chcą podwyższyć standard obsługi, czy poszerzyć wybór i jakość swojej oferty. Na targach wystawiają się najważniejsze firmy rynku HoReCa kierujące swoje produkty do osób związanych z szeroko pojętą gastronomią - począwszy od właścicieli i zarządzających restauracjami, kawiarniami, cukierniami, barami typu fast food, firmami cateringowymi, hurtowniami gastronomicznymi, sieciami hiper- i supermarketów po kucharzy i baristów - mówi Agnieszka Huszczyńska prezes MT Targów, organizatora EuroGastro.


W trakcie XV edycji targów szczególnie szeroko zostanie zaprezentowana oferta specjalistycznych produktów spożywczych. Na targi powrócą specjalne wyspy przysmaków narodowych wśród nich znajdzie się m.in. wyspa produktów francuskich. W trakcie EuroGastro 2011 odbędzie się również jubileuszowa X edycja mistrzostw barista, których zwycięzca pojedzie na mistrzostwa świata do Kolumbii.


Wśród wystawców targów EuroGastro znajdują się producenci i dystrybutorzy wyposażenia i sprzętu dla gastronomii, mebli, akcesorii, żywności i napojów, alkoholi i używek, wyposażenia sal restauracyjnych i barów, produktów i półproduktów cukierniczych, lodziarskich i piekarskich, drobnego sprzętu dla cukiernictwa, lodziarstwa, oprogramowania dla gastronomii, środków czystości jak również odzieży roboczej. Do osób zwiedzających targi należą m.in. właściciele i menadżerowie restauracji, barów typu Fast food i snack-bar, małej gastronomii, kawiarni, firm cateringowych, hurtowni gastronomicznych, lodziarni i cukierni, super i hipermarketów, klubów, dyskotek, pubów, zarządzających punktami zbiorowego żywienia w stołówkach, kantynach, szpitalach, więzieniach, domach dziecka, szkołach i innych placówkach, kucharze, szefowie kuchni, bariści oraz dystrybutorzy produktów i usług dla HoReCa.


Wystawcy prezentujący się na EuroGastro będą dodatkowo przez cały rok korzystali z promocji swoich produktów i usług na portalu targowym www.e-gastro.com. Portal w ciągu roku odwiedzany jest przez około 65 tys. osób. Wśród nich znajdują się właściciele i managerowie, którzy planują i decydują o zakupach do restauracji, kawiarni, hoteli, sklepów i innych punktów gastronomicznych.


XV targi EuroGastro po raz kolejny odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie, które oddalone jest zaledwie 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Obiekt zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Ponadto, w sąsiedztwie kursuje 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego Pociągi Kolei Mazowieckich.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *