Międzynarodowa marka gotowa na przyjęcie gości

Zakończyła się budowa nowego hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy. To pierwszy obiekt międzynarodowej sieci w tym mieście. Należy on do Intercontinental Hotels Group, największej na świecie sieci hotelowej pod względem liczby pokoi, skupiającej ponad 4500 hoteli. Marka Holiday Inn to najszybciej i najprężniej rozwijająca się marka w grupie.W dniu wczorajszym, tj. 6 października 2010 roku Roman Stanisławski, inwestor całego przedsięwzięcia i Prezes Zarządu Budizol S.A. zaprezentował gmach hotelu dla zaproszonych gości. Wprowadził on tym samym na bydgoski rynek międzynarodową markę Holiday Inn.


Stylowy hotel Holiday Inn Bydgoszcz**** jest położony w samym centrum miasta Bydgoszczy, w pobliżu Rynku Głównego. We współczesnym wnętrzu, gości hotelu Holiday Inn powita niepowtarzalny zapach, unikalny wystrój oraz podkład muzyczny dostosowany do tempa życia w różnych porach dnia. Hotel oferuje udogodnienia, których oczekują od niego stali bywalcy. Na 6 kondygnacjach rozlokowano 134  pokoje o różnych standardach, w tym 8 luksusowych apartamentów, 17 pokoi o podwyższonym standardzie i 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz garaż z 58 miejscami parkingowymi, w tym 3 dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo budynek w całości przystosowano do obsługi osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Holiday Inn - zgodnie ze swoimi zasadami stworzył wygodne pokoje, zapewniając swobodną i relaksującą atmosferę, skoncentrował się na elementach, które mają największe znaczenie dla gości, w tym na miłej obsłudze. Wszystko po to, by móc spokojnie zrelaksować się i wyspać. Andrzej Musiński, dyrektor generalny Holiday Inn Bydgoszcz powiedział: "Nowoczesny wygląd hotelu koncentruje się na najistotniejszych sprawach dla naszych gości, kiedy myślą o jakości noclegu. Nasze badania wykazały, jakie czynniki są najistotniejsze w trakcie wyboru bazy noclegowej. Były to między innymi: duże i wygodne łóżka, przestrzenne prysznice i profesjonalne usługi hotelowe, a wszystko w nowoczesnym wnętrzu i przyjaznej atmosferze.  Wszystkie te elementy znajdą nasi goście właśnie w Holiday Inn. Jesteśmy pewni, że nasz nowy wizerunek pomoże nam spełnić oczekiwania gości”.


Holiday Inn Bydgoszcz oferuje swoim gościom 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 521 m2, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny. W budynku jest szybkie łącze internetowe ISDN oraz W-Lan umożliwiające prowadzenie wideokonferencji bez żadnych zakłóceń. Hotelowa restauracja „Bolero”  oferuje wyśmienite potrawy kuchni regionalnej i międzynarodowej, które dostarczą gościom niezwykłych wrażeń kulinarnych. „Libretto” Lobby Lounge to znakomite miejsce zarówno na spotkanie biznesowe, jak i towarzyskie. Ponadto hotel wzbogacony jest o MiniGym z salą ćwiczeń wyposażoną w maszyny kardio, stepper oraz saunę.


W hotelu przyjemnie spędzimy czas zarówno w gronie rodzinnym, jak i w trakcie odbywania służbowych delegacji. "Rynek zmienił się od czasu, gdy Holiday Inn rozpoczął swoją działalność 50 lat temu. Jako ulubiona marka hotelowa na świecie, musimy nadal się rozwijać, aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby dzisiejszych Klientów indywidualnych i biznesowych. " – dodał Andrzej Musiński, dyrektor generalny Holiday Inn. Obsługa hotelu zapewni nam niezapomniane wrażenia, dopasuje do naszych potrzeb swoją ofertę, ale również podpowie, co warto zobaczyć i gdzie się udać w trakcie naszego pobytu w mieście. Sieć Intercontinental Hotels Group zapewnia również wiele atrakcji swoim stałym bywalcom. Program Priority Club skierowany do wszystkich Klientów polega na zbieraniu punktów za usługi w ramach grupy oraz w ramach stowarzyszonych w programie Partnerów, takich jak: ponad 40 linii lotniczych, 10.000 restauracji na całym świecie, sieci wynajmu samochodu Hertz czy kart kredytowych. Zaletą programu jest nieograniczony czas na wykorzystanie punktów – w dowolnym miejscu i czasie. Można je wymieniać na nagrody lub usługi w ramach programu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *