Hotel Szczawnica Park dołączył do Grupy Polskie Hotele Niezależne

4-gwiazdkowy hotel Szczawnica Park z 49 pokojami i 61 apartamentami przystąpił do grupy Polskie Hotele Niezależne. Hotel jest częścią kompleksu, w którego skład wchodzą jeszcze dwa obiekty: nowo otwarte apartamenty premium Szczawnica Park Residence oraz apartamenty Willa Park. 

Hotel zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Dolnego, promenady spacerowej wzdłuż rzeki Grajcarek i stacji kolejki linowej na Palenicę. Jego ideą jest „odpoczynek w bliskości natury, tworzenie atmosfery slow life poprzez doświadczanie smaków, zabiegi relaksacyjne, a także rekreację”. Oferuje Mikroklimat Spa & Wellness z basenami, saunami i jacuzzi oraz gabinety zabiegowe, w których masaże i rytuały wykonywane są z wykorzystaniem organicznych i wegańskie kosmetyków. Mottem hotelowej restauracji Kwiat Paproci, serwującej dania fine dining, jest: to co zdrowe i lokalne. Restauracja została uhonorowanej wpisem do Żółtego Przewodnika Gault & Millau Polska 2020. Kolory Wiatru Café & Pizza to kolejny punkt gastronomiczny resortu oferujący m.in. pizzą neapolitańską przygotowaną według tradycyjnej włoskiej receptury przez certyfikowanego pizzaiolo. Sezonowo na terenie resortu działa również własna lodziarnia oraz Palenisko Grill Bar – miejsce, gdzie można spróbować dań z grilla, podziwiając widoki na okoliczne góry i potok Grajcarek.

Nasz kraj ma duże tradycje hotelarskie, a przed wszystkim słynną na cały świat polską gościnność, którą Hotel Szczawnica Park Resort & Spa chce kultywować. Chcemy oferować gościom najwyższy standard usług i promować piękny i unikalny zakątek Polski jakim są Pieniny, a w szczególności Szczawnica – mówi Renata Gorecka, prezes zarządu Hotelu Szczawnica Park. – To wszystko jest spójne z założeniami statutowymi Polskich Hoteli Niezależnych, dlatego miło nam dołączyć do Fundacji. Hotel Szczawnica Park Resort & Spa uzupełni mapę hoteli o istotny i piękny region, jakim są Pieniny i Przełom Dunajca, podnosząc tym samym atrakcyjność oferty dla lojalnej grupy gości Polskich Hoteli Niezależnych.

Fundacja Polskie Hotele Niezależne to konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. Hotele należące do Grupy to różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.

– Ogromnie cieszymy się, że do naszej hotelarskiej rodziny dołączył obiekt prowadzony z tak ogromną, hotelarską pasją, w którym każdy może poczuć się wyjątkowym gościem, otoczonym nie tylko niezwykłymi walorami miejsca, ale również ponadprzeciętną opieką załogi podczas całego pobytu. Nie bez znaczenia jest dla nas także rozwój o kolejną, piękną lokalizację turystyczną w Polsce. Na hotelarskiej mapie PHN pojawiła się niepowtarzalna Szczawnica, w której, jak mówią właściciele hotelu, fenomenalni hotelarze i już przyjaciele PHN, zawsze świeci słońce – mówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *