Imprezy sylwestrowe w hotelach Sheraton i Le Meridien Bristol

Hotele należące do sieci Starwood Hotels & Resorts przygotowały wyjątkowe propozycje pożegnania roku 2010. W ofercie bale pełne przepychu i hollywoodzkiego szyku, dzikie imprezy w westernowym stylu, jak również kameralne kolacje, tak by każdy mógł spędzić Sylwestra według własnych upodobań.


Hotel Le Meridien Bristol zgodnie z wieloletnią tradycją zaprasza na bal sylwestrowy.  Goście pożegnają stary i powitają nowy rok w restauracjach: Malinowa, Marconi i Barze Kolumnowym. Restauracja Malinowa będzie kusić specjalnie na tę okazję przygotowanym przez szefa kuchni Michała Tkaczyka siedmiodaniowym menu, natomiast zwolennicy kreowania własnych daniowych kompozycji, będą mieli bogaty wybór propozycji przy bufetach restauracji Marconi. O godz. 21:00 zespół 36,6 zaprosi wszystkich do tańca rozpoczynając w ten sposób tegoroczny bal, a DJ Andrzej Piotrowski sprawi, że ostatnia noc 2010 roku spędzona w hotelu Bristol będzie niezapomnianym przeżyciem. Jedną z niespodzianek będzie wielka loteria noworoczna, z mnóstwem nagród. Cena biletu od osoby to 1050 PLN.


Przyjęcie sylwestrowe 2010/11 w hotelu Sheraton Warsaw odbędzie się w hotelowych restauracjach i w SomePlace Else, gdzie do tańca będzie zapraszać zespół D’Lux oraz DJ. Na gości będzie czekać wspaniałe menu kreacji szefa kuchni Artura Grajbera, w którym znajdą się specjały dalekiego Orientu oraz śródziemnomorskie. Od powitalnego drinka po kres zabawy wybrane napoje wliczone są w cenę zaproszenia, dodatkowo w SomePlace Else goście będą mogli delektować się wspaniałymi egzotycznymi drinkami i koktajlami,  a o północy wznieść toast kieliszkiem prawdziwego szampana. Tuż po dwunastej na gości będzie czekać pierwsza noworoczna niespodzianka – Wielka Loteria z mnóstwem prezentów
i nagród. Bilety kosztują 750 PLN od osoby.


HTTP://SYLWESTERSHERATON.PL/WARSZAWA/


Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa zaprasza na Elegancką Galę Oskarową lub Kolację & Swing w zabytkowej Rotundzie. Gala Oskarowa będzie wyjątkową okazją, by w świetle jupiterów powitać rok 2011. Wieczór urozmaicą pokazy filmowe i taneczne oraz stylowy wystrój wnętrz. W sylwestrowym menu znajdą się między innymi ciepłe i zimne przekąski oraz dania z całego świata serwowane w formie bufetów, jak również szeroki wybór napojów alkoholowych. Statuetki Oskarów, wytworne menu, muzyka na żywo
w wykonaniu Darii Zaradkiewicz & Undercover, konkursy z cennymi nagrodami utrzymane w konwencji filmowej sprawią, że goście poczują się jak na prawdziwej gali oskarowej. Bilet kosztuje 800 PLN od osoby. Dla osób ceniących kameralną atmosferę nocy sylwestrowej hotel Sheraton Sopot proponuje Kolację & Swing w Rotundzie. Wieczór rozpocznie się od uroczystej kolacji w restauracji InAzia na której serwowane będą między innymi dania konkursowe z Wine & Food Noble Night, a następnie Rotundę Bar wypełnią dźwięki swingu i przebojów tanecznych. O stronę muzyczną imprezy zadba zespół Krystyna Durys i TooJazzy2. Po północy w Rotundzie dla gości przygotowane zostaną przekąski w formie bufetu. Sylwestrowa Kolacja & Swing w Rotundzie to koszt 350 PLN za osobę.


http://sylwestersheraton.pl/sopot/


W hotelu Sheraton w Krakowie odbędzie się wyjątkowo widowiskowy Sylwester w stylu Hollywood. Jednym z najbardziej ekscytujących momentów wieczoru będzie przygotowany
specjalnie na tę okazję, prywatny pokaz sztucznych ogni, odbywający się tuż pod sklepieniem szklanego dachu. Imprezę poprowadzi Katarzyna Dowbor, podczas gdy, muzycznych wrażeń dostarczą zespół Freshback oraz DJ, grający covery i najnowsze hity światowych list przebojów. Kolejną atrakcją będzie podniebny akrobatyczny pokaz w wykonaniu Grupy Ocelot. Jednak atmosfera prawdziwej hollywoodzkiej nocy to przede wszystkim Aleja Gwiazd i czerwony dywan, na którym będzie można spotkać „znane twarze Hollywood”. Tuż po północy dla uczestników balu przygotowano noworoczne losowanie nagród. Będzie kolorowo, bogato i wytwornie, zupełnie jak w Hollywood. Cena balu to 780 zł od osoby.

http://sylwestersheraton.pl/krakow/

Hotel Sheraton w Poznaniu przygotował dla gości propozycję spędzenia ostatniego wieczoru 2010 roku w klimacie Dzikiego Zachodu. Impreza, która odbędzie się
w amerykańskim pubie SomePlace Else zapowiada się bardzo interesująco – w programie DJ oraz konkurs na najlepszy kostium. Bilety oferowane są w cenie 250 PLN od osoby.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *