Polska Premiera Oprogramowania Yourcegid Retail

Jantar Sp. z o.o. wspólnie z francuską firmą Cegid Group i Misją Ekonomiczną UBIFRANCE zorganizowała Polską Premierę oprogramowania Yourcegid Retail, która odbyła się 8 grudnia 2010 w Ambasadzie Francji w Polsce w Warszawie.


Wydarzenie związane było z wprowadzeniem do Polski innowacyjnego rozwiązania sprzedażowego - Yourcegid Retail. Oprogramowanie stworzone jest głównie z myślą o sklepach typu non-food (branża odzieżowa, dodatki i akcesoria, sprzęt elektroniczny, biżuteria, perfumeria). Wydarzenie było połączeniem innowacyjnych technologii z atmosferą wytwornego koktajlu we wnętrzach Ambasady Francji w Warszawie.

Organizatorem imprezy była firma Jantar wraz z Cegid Group oraz Misją Ekonomiczną Ubifrance. Partnerami imprezy były firmy: Sephora, PM Sport (Quiksilver, Roxy), IBM oraz Zebra.

W czasie części oficjalnej w dynamiczny sposób zaprezentowano oprogramowanie Yourcegid Retail.

Podczas bankietu goście mieli okazję zapoznać się z funkcjonalnością i zaletami systemu
w specjalnie na tę okazję zaaranżowanym sklepie. System Yourcegid Retail został
zaprezentowany na platformie sprzętowej IBM SurePOS 500 z ekranem dotykowym.
Firma Jantar zaprezentowała również system do przecen oparty o autorskie oprogramowanie firmy Jantar, przenośnym terminalu oraz drukarce firmy Zebra.


•    Oprogramowanie Yourcegid Retail

Od planowania i zamówień poprzez dystrybucję, sprzedaż, aż po zaawansowane raportowanie
i analizy. Yourcegid Retail umożliwia optymalizację procesów biznesowych i całościowe zarządzanie funkcjonowaniem sieci sklepów. Yourcegid Retail zapewnia prawidłowy przepływ informacji, monitorowanie działalności poszczególnych sklepów oraz wpływa na szybkość i jakość obsługi Klienta. Pozwala na podejmowanie szybkich decyzji poprzez dostęp do wszystkich informacji z każdego miejsca
i o każdym czasie.

•    Jantar Sp. z o.o.

Jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm specjalizujących się
w systemach sprzedaży i automatycznej identyfikacji towarów. Jantar Sp. z o.o. posiada 20 letnie doświadczenie, współpracuje z liderami na rynku informatycznym. Jako firma integracyjna dostarcza innowacyjne rozwiązania dla takich firm jak m.in. Sephora, Yves Rocher, Alma Market, Krakowski Kredens, Camaieu, Quiksilver, Aelia. Jantar Sp. z o.o. jest partnerem Cegid od 1999 roku.
www.jantar.pl

•    Cegid

Cegid Group jest wiodącym dostawcą oprogramowania. Łącząc wiedzę ekspertów
z branży i międzynarodowe doświadczenie, firma posiada biura w Milton Keynes, Paryżu, Barcelonie, Madrycie, Mediolanie, Nowym Jorku, Casablance, Shenzhen, Szanghaje, Hong Kongu i Tokio oraz sieć certyfikowanych Partnerów na całym świecie m.in. w Polsce. W 2009 roku przychody wynosiły 248,6mln €, Grupa zatrudniała 2000 pracowników, a z dostarczanych przez Cegid rozwiązań korzysta ok. 400 tysięcy użytkowników na całym świecie. Cegid Group tworzy rozwiązania w celu rozwoju i poprawy funkcjonowania swoich klientów. Oferta Cegid opiera się na rozwiązaniach biznesowych- dla sprzedaży detalicznej, produkcji i przemysłu, hotelarstwa i gastronomii oraz sektora publicznego. Cegid to również dostawca zaawansowanych aplikacji, które mogą funkcjonować „w skali całego przedsiębiorstwa” (m.in, finanse i księgowość, zarządzanie zasobami ludzkimi, płace). Firma dostarcza także rozwiązania w oparciu o model SaaS.
www.cegid.fr


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *