Warszawski hotel Renaissance najlepszy w regionie EMEA   WYNIKI RYNKOWE

Należący do Grupy PHH, Renaissance Warsaw Airport Hotel został wybrany najlepszym hotelem tej marki w kategoriach jakości, czystości, utrzymania i zadowolenia z usług gastronomicznych w 2022 roku. Zdystansował tym samym 31 innych hoteli tej marki działających w regionie EMEA (kraje leżące na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki).

Renaissance Warsaw Airport Hotel to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z portem lotniczym i także pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do największej sieci hotelarskiej na świecie – Marriott International. Dysponuje 225 pokojami, w tym 11 apartamentami, których wystrój odwołuje się  do polskiego modernizmu.

Jako jedyny w okolicy lotniska, ma w swojej ofercie basen i sauny oraz ekskluzywną strefę SPA. Goście hotelu mogą również skorzystać z Club Lounge na najwyższym piętrze, z obszerną ofertą gastronomiczną i widokiem na płytę lotniska. W hotelu znajduje się nowocześnie zaprojektowana przestrzeń konferencyjna, która umożliwia dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta – 9 sal konferencyjnych, a także Sala Balowa o powierzchni 400 metrów kwadratowych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *