Marriott International wystawia ponad 20 aukcji na 31. Finał WOŚP

Hotele sieci Marriott International w Polsce wystawiły w tym roku 21 aukcji na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tak jak w ubiegłych latach, wśród licytacji znalazły się pobyty w apartamentach prezydenckich i wykwintne kolacje, a niektóre z nich połączone są z dodatkowymi atrakcjami, takimi jak: warsztaty tworzenia treści do mediów społecznościowych, testy elektrycznego Forda Mustanga, dzień z szefem kuchni czy lot balonem. Podczas 29. Finału WOŚP sieć zebrała łącznie 88 450 zł, a w zeszłym roku 92 197 zł.

Na liście aukcji wystawionych przez 17 hoteli Marriott International w ośmiu miastach znajduje się 21 doświadczeń:

WARSZAWA

KRAKÓW

KATOWICE

POZNAŃ 

WROCŁAW

TRÓJMIASTO

SZCZECIN

Podczas 31 . Finału WOŚP zbierane są pieniądze na walkę z sepsą. – Realizacja działań z zakresu społecznej odpowiedzialności idealnie wpisuje się w misję Marriott International. Cieszymy się, że ponownie jako sieć w kraju gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i wspieramy szczytny cel – mówi Angela Saliba, dyrektor hotelu Sheraton Grand Warsaw, przewodnicząca Marriott Business Council w regionie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *