Piotr Baran dyrektorem generalnym hotelu Belmonte   PERSONALIA

Piotr Baran, związany przez ostatnie lata z siecią Puro Hotels, został dyrektorem generalnym 5-gwiazdkowego hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju.

Z branżą hotelarską związany jest od ponad 20 lat, zaczynając w USA. Po powrocie do Polski, zdobywał doświadczenie w hotelach należących do polskich, jak i międzynarodowych sieci m.in. IHG, Best Western, Vienna House, Qubus Hotels oraz Puro Hotels. Rozpoczynając od działów operacyjnych, poznawał specyfikę pracy m.in. recepcji czy rezerwacji we wrocławskim Holiday Inn (obecny Scandic), następnie związany był z działami sprzedaży m.in. w HP Park Plaza we Wrocławiu i w krakowskim kompleksie Best Western Premier – Holiday Inn Express. W 2008 r. został dyrektorem sprzedaży i marketingu otwieranego Andel’sa w  Łodzi, a następnie również Angelo w Katowicach. W 2011 r. objął funkcję country sales managera w sieci Qubus Hotels, a w 2012 r. związał się z siecią Puro Hotels. Jako dyrektor sprzedaży wprowadzał na krakowski rynek Puro Stare Miasto, a później Puro Kazimierz, kierując sprzedażą obydwu. Przez ostatnie 12 miesięcy pełnił funkcję zastępcy regionalnego dyrektora sprzedaży sieci. W 2019 r. był finalistą  konkursu "Hotelarza" na Hotelarza Roku w kategorii Dyrektor sprzedaży i marketingu

Hotel Belmonte z 251 pokojami otwarty został w maju ub.r. – Jako jedyny obiekt 5 gwiazdkowy w Krynicy-Zdroju chcemy promować region jako doskonały dla organizacji różnego rodzaju spotkań branży MICE. Krynica jak dotąd postrzegana jako destynacja głównie resortowa, daje wiele wspaniałych możliwości tworzenia integracji biznesowej – mówi Piotr Baran. –  Hotel Belmonte stworzył doskonałe możliwości obiektowe, oddając do dyspozycji gości profesjonalne i nowoczesne centrum biznesowe z czterema salami konferencyjnymi, największą o  powierzchni 411 m kw. i sześcioma salkami warsztatowymi.

Piotr Baran zastąpił na stanowisku Arkadiusza Labuddę, który był odpowiedzialny za pre-opening hotelu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *