Hotel z Pomysłem Roku – rozstrzygnięcie w najnowszym „Hotelarzu”   "HOTELARZ"

W najnowszym numerze "Hotelarza" ogłaszamy wyniki głosowania 30-osobowego profesjonalnego jury na Hotel z Pomysłem 2022. Kto wygrał?

„Trudno stworzyć hotel, który wyróżni się na tle oryginalnych, butikowych obiektów działających od lat w tym mieście. Twórcom się to jednak udało”, „Odnowiony z dbałością o detale, ze smaczkami sprzed lat, stanowić będzie ponownie perfekcyjną propozycję dla wyrafinowanych gości ”, „Niezwykle wymagająca inwestycja, w wyniku której powstało miejsce szczególne". Można się domyślać, można przeczytać w najnowszym "Hotelarzu". Jak i uzasadnienia kolejnych miejsc przez Kapitułę Hotelu z Pomysłu stanowiącą najbardziej profesjonalne grono w branży wśród wszystkich konkursów hotelarskich w Polsce, składające się z najlepszych architektów, projektantów wnętrz, wykonawców, doradców hotelowych, przedstawicieli organizacji branżowych, sieci i operatorów oraz ekspertów z poszczególnych obszarów hotelarstwa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *