Targi „Ciepły Bałtyk 2011”: ORION laureatem nagrody MERCURIUS GEDANENSIS

W dniach 16-18 lutego 2011r. na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich  (MTG) przy ul. Beniowskiego 5 odbyły się VI Targi Wyposażenia Hoteli ‘Ciepły Bałtyk 2011’ – pierwsze przed otwarciem sezonu turystycznego branżowe spotkanie przedstawicieli sektora hotelarskiego  z dostawcami produktów i usług dedykowanych obiektom noclegowym, konferencyjnym oraz ośrodkom SPA & Wellness.


Podczas 3-dniowej imprezy profesjonaliści z branży - w tym m.in. właściciele i menedżerowie hoteli, moteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, centrów konferencyjnych, jak również inwestorzy i deweloperzy – mieli możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań oraz trendów w zakresie modernizacji, wyposażenia i infrastruktury obiektów HoReCa o zróżnicowanym standardzie.


FG Poland, wyłączny dystrybutor marki ORION w Polsce, w gdańskich targach ‘Ciepły Bałtyk’ wziął udział po raz pierwszy. Firma zaprezentowała bogatą ofertę telewizorów LCD i LED japońskiego producenta koncentrując się na modelach cieszących się największym zainteresowaniem wśród odbiorców biznesowych. Nie zabrakło również nowości na rok 2011.
Jednym z prezentowanych na targach produktów był 22-calowy telewizor LCD z wbudowanym odtwarzaczem DVD - model TV22PL165DVD. To bardzo praktyczne, unikalne na polskim rynku rozwiązanie, które podnosi prestiż obiektu w oczach gości oraz może służyć jako baza do wielu niestandardowych zastosowań tj. np. hotelowa wypożyczalnia filmów, czy nośnik informacji o charakterze reklamowym i autopromocyjnym. Model TV22PL165DVD został doceniony przez Komisję Konkursową powołaną przez organizatora – firmę MTG, i wyróżniony medalem MERCURIUS GEDANENSIS za najlepszy produkt prezentowany na targach w kategoriach ‘Nowe Technologie’ oraz ‘Wyposażenie Hotelu’.
- Kluczowym atutem marki ORION jest jej japońskie pochodzenie w połączeniu z dobrą relacją jakości sprzętu do jego ceny. Nagroda, którą otrzymaliśmy, jest przede wszystkim potwierdzeniem funkcjonalności naszych telewizorów oraz ich użyteczności dla zastosowań w obiektach hotelowych, stanowiąc tym samym najlepszą rekomendację do wyboru oferty ORION - przekonuje Ewa Pilarska, Kierownik ds. Marketingu i PR w firmie FG Poland.
Targi „Ciepły Bałtyk 2011” zgromadziły ponad 100 wystawców z kraju i zagranicy, przyciągając na teren wystawy tysiące zwiedzających. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął m.in.  Minister Gospodarki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *