…za rok Pantheon…

W marcu 2012 roku w Krakowie ruszyć ma 4-gwiazdkowy designerski hotel Pantheon przy ul. Nowohuckiej z 82-pokojami, salami konferencyjnymi na 180 osób, restauracją na 80 osób i centrum SPA. Część pokoi wystawiona jest na sprzedaż dla indywidualnych inwestorów.


Inwestorem hotelu jest działające od 1990 roku studio meblowe Arka, które prowadzi salon w sąsiedztwie powstającej inwestycji. Hotel składać się będzie z dwóch skrzydeł połączonych przeszklonym pasażem z markowymi butikami i galerią obrazów krakowskich artystów. Pokoje w jednym skrzydle utrzymane będą w stylu klasycznym, a w drugim – w nowoczesnym. W części gastronomicznej znajdzie się restauracja z ogrodem, kawiarnia, lobby bar i Jazz Club, a w centrum SPA – basen, sauny, jacuzzi, siłownia, komora solna i dwa gabinety masażu. Budowa hotelu rozpoczęła się w połowie 2008 roku, a jego otwarcie, z wnętrzami zaprojektowanymi przez światowej sławy designerów m.in. Philipa Starcka, zapowiadano na 2010 rok. Pantheon oferuje też do sprzedaży 32 pokoje. Ich właściciele otrzymywaliby stałą stawkę miesięczną czynszu i kwotę uzależnioną od obłożenia hotelu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *