Marriott wśród Partnerów Platynowych HIT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Największa na świecie sieć hoteli, Marriott International, kolejny rok z rzędu została Partnerem Platynowym organizowanego przez wydawcę "Hotelarza" Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE 2023, które w tym roku odbędzie się 22 maja w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Portfolio Marriott obejmuje ponad 8300 obiektów pod 30 wiodącymi markami w 138 krajach i terytoriach zależnych. Marriott zarządza i udziela franczyzy na hotele i ośrodki wypoczynkowe na całym świecie, oferuje także Marriott Bonvoy®, wysoko nagradzany program lojalnościowy dla gości.

Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT) to największe w naszym regionie Europy forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie. Co roku wydarzenie to jest czołową platformą integrującą w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego, tj. inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, funduszy inwestycyjnych i banków, deweloperów a także architektów, dostawców, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczestników stacjonarnie, a ponad 100 śledziło transmisję online.

W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum towarzyszyć będzie także wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *