Ponad 150 najważniejszych europejskich firm z branży cukierniczej, lodziarskiej, piekarskiej i HoReCa na Expo Sweet

3 olbrzymie hale wystawiennicze, ponad 25 000 odwiedzających (głównie właściciele cukierni, lodziarni, kawiarni i restauracji), najnowocześniejsze, wydajne i innowacyjne maszyny, najwyższej jakości produkty, surowce i półprodukty, niezliczona liczba najlepszych specjalistów, szefów kuchni, cukierników, liczne szkolenia oraz dziesiątki pięknych dekoracji cukierniczych w specjalnej strefie wystawienniczej to tylko część tego, co przygotowali dla Państwa Organizatorzy największych targów cukierniczo-lodziarskich w Polsce – Expo Sweet 2023.

A 5345

fot. materiał prasowy

Oprócz części targowej zorganizowanych będzie pięć różnych konkursów cukierniczych - Mistrzostwa Europy w Dekoracji Tortów, X Lodziarskie Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deserów, Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych oraz Konkurs Dekoracji Cukierniczych. W tej edycji targów po raz kolejny wartość nagród pieniężnych w Konkursach jest rekordowa, bo aż 120 000 PLN!

Koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzach daty 26.02 – 1.03.2023, rezerwujcie bilety lotnicze, szykujcie samochody  i przyjeżdżajcie do Warszawy do hali Expo XXI na ulicę Prądzyńskiego 12/14. Polecamy serdecznie i gorąco zachęcamy, bo po prostu warto odwiedzić te targi! Więcej informacji o targach 
i atrakcjach można znaleźć na stronie internetowej Organizatora – www.exposweet.pl, a także na profilu Expo Sweet na Facebooku. 

Dla pierwszych 10 osób każdego dnia targów, które powołają się na hasło: ”Gazeta Hotelarz lub Restauracja” czekają podwójne zaproszenia. Do zobaczenia!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *