Zachwyć się Śląskiem

W dniach 25-27 lutego br. angelo Hotel Katowice wraz z Urzędem Miasta Katowice – Convention Bureau Katowice, zorganizował wizytę informacyjno-promocyjną dla grupy ponad 60 specjalistów z największych polskich agencji eventowych oraz firm zajmujących się organizacją konferencji i kongresów.Spotkanie zrealizowane zostało w ramach projektu „Zachwyć się Śląskiem”, którego celem jest promocja Katowic oraz jego oferty konferencyjno-eventowej.


W trakcie dwudniowej wizyty zaprezentowano ofertę: angelo Hotel Katowice, Galerii Szyb Wilson, Lotniska Muchowiec oraz Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku. Dodatkowo goście mieli okazję zapoznać się z katowickimi i okolicznymi atrakcjami turystycznymi: unikatowym w skali europejskiej osiedlem górniczym Nikiszowiec, Browarami Tyskimi, a także kopalnią Luiza w Zabrzu.


Podczas prezentacji zorganizowanej przez Wydział Promocji Urzędu Miasta w Hotelu angelo szczegółne zainteresowanie specjalistów wzbudziły nowe inwestycje Katowic: Europejskie Centrum Kongresowe oraz nowy Dworzec PKP.


Wszystkie wizytowane miejsca spotkały się z dużym uznaniem gości, którzy przy tej okazji podkreślili wsparcie dla pozyskiwania konferencji i eventów przez Katowice.


angelo Hotel Katowice to nowoczesny hotel biznesowo-konferencyjny w samym centrum stolicy Górnego Śląska, obecnie jednego z najszybciej rozwijających się miast regionu. Wyjątkowość koncepcji angelo tkwi w unikalnej kombinacji nowoczesnego designu, najnowszych technologii oraz wyrazistej kolorystyki inspirowanej Dalekim Wschodem.
W hotelu znajduje się największe w mieście centrum konferencyjne mieszczące 12 nowoczesnych sal na blisko 1500 m2. powierzchni. W hotelu znajduje się także Restauracja Sunlight, Jazz Bar oraz centrum fitness z sauną.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *