Chwila wytchnienia na Pradze

Trzygwiazdkowy hotel, 277 komfortowych pokoi, sauna, klub, restauracja i centrum konferencyjne. Hotel Felix, odradza się w międzynarodowym standardzie sieci hoteli     BEST WESTERN.Jest takie miejsce na mapie po praskiej stronie Warszawy, w którym długie konferencje stają się przyjemnością, a czas po pracy relaksem w ekskluzywnym i nowoczesnym stylu. Przyłączony do międzynarodowej sieci hoteli BEST WESTERN, Hotel Felix jest idealnym miejscem na spotkania towarzyskie i zawodowe. Tym samym dzięki ofercie poszerzonej o organizację licznych bankietów, przyjęć formalnych, często wracają do niego wszyscy ci, którzy przekonali się już o kompleksowej obsłudze hotelu. To świetne miejsce na specjalne okazje i spotkania okolicznościowe. Obiekt proponuje kompleksową obsługę, począwszy od wieczorów kawalerskich i panieńskich, przez wesela na 150 osób czy rocznice ślubu w kameralnym gronie.
 

BEST WESTERN Hotel Felix, oferuje swoim gościom pokoje w standardzie LUX, PREMIUM LUX oraz STUDIO o eleganckim wystroju i funkcjonalnym wyposażeniu w telewizję, telefon, i bezpłatne łącze internetowe. Restauracja Nova, proponuje wyśmienite dania kuchni polskiej i kontynentalnej. Na długie wieczory Hotel Felix zaprasza na drinka w hotelowym Lobby Barze, bilard w Klubie After Five, saunę czy na grilla do ogródka w sezonie wiosenno-letnim.

 
Dzięki świetnej lokalizacji na warszawskiej Pradze, okolice BEST WESTERN Hotel Felix tętnią życiem i pozytywną energią kultury alternatywnej. Dobre połączenie z centrum stolicy, lotniskiem oraz dworcem kolejowym sprawia, że jest on często odwiedzany przez zagranicznych gości. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku zatłoczonego miasta. W przyszłości goście na pewno docenią powstającą stację metra na Pradze i świetny punkt wypadowy na Stadion Narodowy podczas Mistrzostw Euro2012.
Więcej informacji na www.bwfelix.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Chwila wytchnienia na Pradze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *