Sheratony Sopot i Kraków wprowadzają roczny program rozwoju liderów Marriott International

Hotele Sheraton Sopot i Sheraton Grand Krakow wprowadzają program szkoleniowy Voyage sieci Marriott International, poszukując kandydatów do projektu, podczas którego pracownik w ciągu 12 miesięcy zostaje przygotowany do pełnienia kierowniczych funkcji w hotelu.

Voyage to globalny program rozwoju liderów Marriott International, zaprojektowany z myślą o absolwentach uczelni wyższych lub techników hotelarskich. Podczas rocznego projektu pracownik poznaje pracę w każdym dziale hotelu i zostaje przygotowany tak, aby móc dalej rozwijać się w hotelach całego portfolio Marriott International. Voyage jest połączeniem praktycznego szkolenia i programu nauczania skoncentrowanego na rozwoju umiejętności przywódczych. Voyagerzy nawiązują kontakty z pracownikami sieci z całego świata i zostają zaangażowani w rozmowy z kadrą kierowniczą Marriott International poprzez Executive Leadership Speaker Series. Jak informuje sieć, „celem programu jest wzmocnienie pozycji Marriott International jako najlepszej marki hotelarskiej na świecie”.

Radosław Kacprzak, room division manager Sheraton Sopot

Zwycięzcy rekrutacji zostają zatrudnieni na umowę o pracę na 12 miesięcy, po czym mają szansę zająć stanowisko managerskie w jednym z ponad ośmiu tys. hoteli Marriott International na świecie. Od kandydatów wymagana jest w przypadku Sheratona w Sopocie biegła znajomość języków polskiego i angielskiego, a Sheratona w Krakowie tylko angielskiego.

–  Voyage to projekt dla ambitnych miłośników branży hotelarskiej, którzy wiążą z nią swoją przyszłość zawodową. Przez rok poznają całą operację hotelu, pracę w każdym zespole, mają szkolenia managerskie, rozmawiają z osobami na najwyższych stanowiskach w firmie. Dodatkowo, gwarantujemy miłą atmosferę, bliską współpracę z naszymi dyrektorami i oczywiście doskonałą lokalizację hoteli – podsumowuje Julia Kamińska z działu HR hotelu Sheraton Sopot.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *