Mextra kolejnym Partnerem Forum HIT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Mextra, specjalizująca się w wyposażeniu meblowym dla branży HoReCa, została Partnerem Platynowym Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE 2023. To największe w Polsce i CEE forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 22 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Mextra współtworzy historię branży dla branży HoReCa w Polsce, zapewniając sobie zaszczytne miejsce lidera tego rynku. Tworzy produkty, które podbijają rynki całej Europy. Jest polską firmą o międzynarodowym zasięgu, dla której nadrzędnym celem jest zadowolenie każdego klienta. Tworzy meble, w których praktyczne rozwiązania łączą się z doskonałą jakością i najlepszymi cenami.  Zespół handlowców sprzedaje regularnie jej produkty do 19 krajów Europy, obsługując klientów w 8 językach. Posiada sklepy w 10 krajach Europy.

Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT) to największe w naszym regionie Europy forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie. Co roku wydarzenie to jest czołową platformą integrującą w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego, tj. inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, funduszy inwestycyjnych i banków, deweloperów a także architektów, dostawców, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczestników stacjonarnie, a ponad 100 śledziło transmisję online.

W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum towarzyszyć będzie także wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *