Zaproszenie na targi ISH 2011

Już niedługo rozpoczną się we Frankfurcie nad Menem najważniejsze międzynarodowe targi branży łazienkowej – ISH 2011. Targi będą odbywały się w dniach od 15 do 19 marca 2011.

Po dwóch latach intensywnej pracy, które minęły od poprzednich targów, Hansgrohe AG przedstawi swoje nowości produktowe.

Zapraszamy już dziś na stoisko Hansgrohe - jak zawsze - do Festhalle
(Hala 2.0/Stoisko A02). Stanowisko prasowe będzie do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania targów. Chętnie oprowadzimy Państwa po stoisku

Szczególnie zapraszamy w czwartek 17 marca o godz. 17.00 na podsumowanie i ogłoszenie wyników konkursu na projekt łazienki z wykorzystaniem kolekcji Axor Bouroullec. Nagrody będzie wręczał Philippe Grohe, szef marki Axor.

Przez pierwsze trzy dni targowe Hansgrohe AG zaprasza do Festhalle na After-Fair-Party „Happy Hans!“ (15.-17. marca 2011, od godz. 18.00). Będzie nam bardzo miło gościć Państwa również w tym czasie, przy akompaniamencie muzyki na żywo i małym poczęstunku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *