Marek Przeorski dyrektorem Metadee Concept Hotel w Tajlandii

Marek Przeorski objął stanowisko dyrektora generalnego ponad 300-pokojowego Metadee Concept Hotel na wyspie Phuket w Tajlandii. – Ponad 30 lat doświadczenia operacyjnego w hotelach Europy i Azji w sieciach Accor, Hilton oraz Intercontinental pozwala na autonomiczne prowadzenie tego ambitnego projektu oferującego ponadstandardowe pokoje oraz wille z prywatnym jacuzzi i bezpośrednim wejściem do kompleksu basenów wtopionych w tropikalną roślinność i wijących się dookoła hotelu

Ten elitarny kompleks oferuje trzy restauracje, a także kilka swim-up barów. Dysponuje również nowoczesnym wellness oraz tradycyjnym orientalnym SPA – opowiada Marek Przeorski. Z branżą hotelarską związany jest od lat 80. Karierę rozpoczął w hotelu Novotel w Olsztynie, następnie pracował przy otwarciu hotelu Mrongovia w Mrągowie.

Był m.in. dyrektorem hoteli Holiday Inn we Wrocławiu (obecny Scandic), wprowadzając go na rynek, i Sofitel Old Town (obecny Wyndham) w tym samym mieście, Sofitel Grand Sopot, Novoteli Poznań Centrum i Warszawa Airport, Mercure Gdynia i kompleksu DoubleTree – Hampton by Hilton w Krakowie, a w Tajlandii Zenith Sukhumvit Bangkok i Sofitel Phokeethra Krabi Golf & Spa, który wprowadzał na rynek.

Pracował też w hotelach sieci Hilton w Szwajcarii jako accounting director, a także jako senior director sales & marketing w 920-pokojowym Resort Cliff Beach Resort Pattaya w Tajlandii. W Polsce nadal związany jest z Apricot Capital Group, która przystąpiła do budowy 423-pokojowego obiektu hotelowo-apartamentowego przy ul. Taśmowej w zagłębiu biurowym na stołecznym Mokotowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *