Nowe dyrektorki w hotelach PHH: Moxy Poznań Airport i Golden Tulip Międzyzdroje

Magdalena Jóźwiak, dotychczasowa dyrektor hotelu Ikar w Poznaniu, objęła w styczniu stery w Moxy Poznań Airport. Z kolei od 1 lutego dyrektor Golden Tulip Międzyzdroje zostanie Daria Tyszczuk, dotychczas dyrektor hotelu Rycerskiego w Szczecinie.

– Po raz kolejny mamy przyjemność naszym doświadczonym koleżankom zaproponować awans i realny wpływ na dalszy rozwój naszej grupy. Tak wysokiej klasy hotelarze z ogromnym doświadczeniem zagwarantują naszym obiektom utrzymanie wysokiego standardu i zadbają o komfort naszych gości – mówi Jacek Szymanowicz, dyrektor operacyjny w Polskim Holdingu Hotelowym. Magdalena Jóźwiak z hotelarstwem jest związana od 2002 r., kiedy to rozpoczęła pracę w hotelu Ikar, przechodząc kolejne szczeble kariery od recepcjonistki, przez kierownika recepcji, aż do funkcji dyrektora hotelu, którą pełniła od 2008 r.

Pod jej kierownictwem hotel Ikar w ostatnich latach pełnił funkcję izolatorium dla chorych na COVID-19, a następnie schronienie dla uchodźców początkowo z Afganistanu, a przez ostatni rok dla obywateli Ukrainy. Obecnie w hotelu prowadzone są prace modernizacyjne w celu dostosowania go do marki Four Points by Sheraton. Daria Tyszczuk w branży hotelarskiej pracuje od 10 lat. Od 2019 r. związana jest ze spółką PHH Hotele, gdzie objęła stanowisko dyrektor hotelu Rycerskiego w Szczecinie. Wraz z początkiem lutego stanie na czele Golden Tulip Międzyzdroje Residence ze 110 apartamentami z aneksami kuchennymi, dwiema salami konferencyjnymi, restauracją oraz barem i lobby, a także strefą wypoczynku z basenem, saunami i jacuzzi. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *