Nowa odsłona Instytutu SPA hotelu Amax – wyciszenie, relaks i naturalne składniki

Odprężenie fizyczne i psychiczne oparte na kontakcie z naturą – to filozofia przyświecająca nowemu Instytutowi SPA hotelu Amax w Mikołajkach. Ośrodek przeszedł gruntowną modernizację i rozszerzył dotychczasową ofertę o szereg autorskich zabiegów. Największy nacisk został położony na wykorzystanie dobrodziejstw mazurskiej natury i stworzenie warunków do pełnego relaksu i odprężenia.


Naturalne składniki

Nowością w ofercie Instytutu SPA są zabiegi bazujące na mazurskim miodzie, pochodzącym
z okolicznych pasiek. Miód znany jest ze swoich właściwości wspomagających organizm
w oczyszczaniu z toksyn, ponadto doskonale nawilża skórę, pomaga jej zachować wilgotność i działa antycellulitowo. Instytut dodatkowo wprowadził zabiegi wykorzystujące żurawiny, które mają m.in. właściwości nawilżające, liftingujące i spowalniające procesy starzenia się skóry, a także działają antystresowo. Poza autorskimi zabiegami wprowadzonymi do oferty, Instytut w dalszym ciągu pracuje na kosmetykach firmy Thalgo i Jean D`Arcel.


Zmianie ulegnie także hotelowa karta dań. Wprowadzone zostaną do niej elementy diety oparte na bogactwie okolicznych jezior i lasów, np. sałata z grillowanym kabaczkiem, orzechami laskowymi, kozim serem i dressingiem z jabłek czy koktajl na bazie żurawin. Pozwoli to klientom Instytutu oczyścić i odżywić organizm również od wewnątrz, wspomagając tym samym efekty zabiegów oferowanych przez ośrodek.


Relaks i odprężenie prosto z natury

Nowa aranżacja Instytutu SPA hotelu Amax to także odświeżony, nawiązujący do natury wystrój. Oparto go na kolorach ziemi i wzbogacono elementami dekoracyjnymi z litego drewna
oraz naturalnych kamieni, co ma sprzyjać wyciszeniu i relaksowi gości. Dodatkowo, czynnikiem, który pozwala na odprężenie, jest sama okolica – Mazurski Park Krajobrazowy, Puszcza Piska – oaza ciszy i spokoju.


Światowe trendy

Wszystkie zmiany, wprowadzone w Instytucie SPA, podyktowane zostały światowymi trendami. Coraz większy nacisk kładzie się obecnie na wykorzystywanie w zabiegach naturalnych składników i tworzenie warunków do relaksu – na rzecz odchodzenia od zabiegów medycyny estetycznej. Tym samym następuje powrót do pierwotnej idei SPA – jako miejsca, w którym ciało i zmysły mogą znaleźć ukojenie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *