Godzina dla Ziemi przy świecach w Hotelu The Granary i Restauracji Mennicza Fusion

26 marca między 20.30 a 21.30 zgasną światła w Hotelu The Granary i Restauracji Mennicza Fusion. Wszystko za sprawą włączenia się w globalną akcję – Godzina dla Ziemi. Ten czas mile spędzimy przy świecach.


Godzina dla ziemi jest ogólnoświatową akcją ekologiczną, której celem jest ograniczenie zmian klimatycznych. To swoisty happening, który został wymyślony i rozpropagowany przez organizację ekologiczną WWF. W Polsce odbędzie się po raz czwarty. Pierwszy raz Godzina dla Ziemi miała miejsce w Sydney w 2007 roku. Dziś udział w niej zadeklarowało już 130 państw z całego świata, deklarację zgaszenia świateł dało 750 najbardziej znanych budynków. – To świetny pomysł i dlatego włączamy się w niego z pełną odpowiedzialnością. Będziemy zachęcać gości do zgaszenia światła w pokojach i proponujemy sobotnią kolację przy świecach. To godzina w innym klimacie, ciekawe doświadczenie, ale przede wszystkim deklaracja poparcia dla proekologicznych działań – mówi Karolina Kocyłowska, dyrektor Hotelu The Granary.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *