Walentynki w hotelach: nie tylko płatki róż – chata krasnoludów, sypialnia w wampirycznym stylu, BDSM

Zmysłowy masaż ciała dla dwojga masłem marula o zapachu pięciu afrodyzjaków, noc w hotelu tylko dla bardzo dorosłych, podziemna przygoda w chacie krasnoludów, romantyczne spacery w pięknych okolicznościach przyrody – na Walentynki hotelarze przygotowują różne oferty.

F

– W samej tylko platformie nocowanie.pl mamy ponad pół tysiąca specjalnych ofert na Walentynki – mówi Karol Wiak, rzecznik prasowy spółek Nocowanie.pl i Noclegi.pl. – Właściciele obiektów nie tylko podkreślają romantyczne atuty malowniczo położonych pensjonatów i domków, ale też przygotowali  specjalne walentynkowe oferty i menu, w którym królują szampan, truskawki, wykwintne przekąski i wszystko to, co kojarzy się  z romantycznym wieczorem przy świecach.

Płatki róż w pokoju, sauna zarezerwowana tylko dla dwojga, butelka dobrego wina w pokoju to już walentynkowy standard. Można też skorzystać ze zmysłowego masażu dla dwojga masłem marula, wzmocnionego kompozycją zapachową pięciu afrodyzjaków – olejków eterycznych cedru, róży, drzewa sandałowego, bergamoty i wanilii, a potem wybrać się na czterodaniową kolację degustacyjną przy obowiązkowych tego dnia świecach.

Zupełnie inny klimat można odnaleźć w podziemnych Baśniowych Chatach Krasnoludów położonych w Borach Tucholskich. To propozycja dla tych, którzy we dwoje chcą uciec od całego świata i „zapaść pod ziemię”. Dosłownie, bo położone w lesie chaty o trawiastych dachach, wyglądają jakby były wkopane w grunt. W ofercie: cisza, spokój i brak telewizora. Romantyczną atmosferę zapewnić może też w inny sposób. Dolnośląski Bonaluti – Azyl dla dorosłych, to przykład rozwijającego się ostatnio trendu wypoczynku bez dzieci – własnych i cudzych.

Poszukiwaczy mocniejszych wrażeń jeden z  trójmiejskich hoteli kusi pokojem z ogromnym łożem, zbudowanym z myślą o wielbicielach praktyk BDSM, zaś nowoczesny poznański apartamentowiec ma coś dla miłośników sagi „Zmierzch” – sypialnię urządzoną w „wampirycznym” stylu.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *